PUBG Sanhok Tapınak Orman Macerası – PUBG Mobile Puta Tapma

PUBG Sanhok Tapınak Orman Macerası – PUBG Mobile Puta Tapma

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile, Sanhok haritasında yeni bir mod başlattı. “Gizemli Orman Modu” bugün dünya çapında PUBG Mobile oyuncuları için mevcut.Yeni etkinliklerle tekrar yükselişe geçen PUBG, Burcu Esmersoyla da anlaşarak seslendirmelerde başarılı bir gelişme ortaya koydu.PUBG Sanhok tapınakla birlikte neler yapabileceğinizi yazımızda anlatacağız.

PUBG Sanhok Tapınak Orman Macerası - PUBG Mobile

PUBG Sanhok Tapınak

Sanhok’taki Gizemli Orman Modu, haritada yetişen özel meyveler içeren orman yiyecekleriyle de geliyor. Bu meyveler tüketildiğinde oyunculara mistik etkiler verecektir. Oyuncular hava damlalarını algılayabilir, sağlıklarını veya enerjilerini geri kazanabilir veya sadece baş dönmesi yaşayabilirler.

Oyuncuların gökyüzüne çıkmak ve savaş alanını incelemek için kullanabileceği sıcak hava balonları da var.

PUBG Sanhok Tapınarak loot yapabilirsiniz.Şanslıysanız , oyuncuların güç totemlerini, strateji totemlerini ve kaskları ve yelekleri onarmak, enerji ve sağlığı geri kazanmak ve çeşitli silahlar kazanmak için koruma totemlerini etkinleştirebilecekler.

Diğer PUBG Konuları

Pubg tüm görevleri güncel olarak takip edilip zorlu olanlarda sizlere yardım etmeye çalışıyor olacağız.Herhangi bir soru sormak isteyen arkadaşlar yorum kısmında bunu belirtebilirler.Herkese bol şans.

  • PUBG Kabile Modu Görevleri
  • PUBG otomat makinesi nerede 
  • PUBG Miramar Harabeleri Nerede
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz