PUBG Satılık Hesap – PUBG Mobile Hesap Satışı

PUBG Satılık Hesap – PUBG Mobile Hesap Satışı

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG çılgınlığı oyun dünyasını kasıp kavurmaya devam ediyor! Çıkış tarihinin üzerinden 3 yıl geçmiş olmasına karşın kitlesini canlı tutan ve sürekli yeni oyuncular kazanan FPS oyunu o kadar popüler hale geldi ki çoğu ikinci el alışveriş platformunda PUBG satılık hesap başlıklı ilanlar yer alıyor.

PUBG Corporation tarafından, Unreal Engine 4 motoruyla geliştirilip piyasaya sürülen PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da kısa ismiyle PUBG; sayısı 400 milyonu aşan oyuncu kitlesiyle dikkat çekiyor. Bir dönem CS:GO’nun tahtına göz diken ancak Fortnite’ın çıkmasıyla kan kaybına uğrayan oyun, şüphesiz ki hala çok büyük bir topluluğa hitap ediyor.

Eğer oyuna sıfırdan başlıyor ve ilk PUBG deneyiminizi üzerinde emek harcanmış kaliteli bir hesapla yaşamak istiyorsanız PUBG satılık hesap ilanlarına göz atabilirsiniz.

PUBG Satılık Hesap Bulma

PUBG Satılık Hesap - PUBG Mobile Hesap Satışı 2020
PUBG Satılık Hesap – PUBG Mobile Hesap Satışı 2020

PUBG satılık hesap almaya karar verdiyseniz şu uyarıyı yapmakta fayda var; PUBG, Steam platformu üzerinden oynanır ve PUBG hesabı alırken dolayısıyla Steam hesabı almış olursunuz. Steam, kullanıcı sözleşmesinde hesap almanın-satmanın yasak olduğunu açıkça belirtiyor. Yani satın aldığınız PUBG hesabı Steam yetkilileri tarafından fark edilirse hesap kapatma cezasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Steam hesabı alıp satmak yasak olduğu için, satılık PUBG hesabı bulabileceğiniz resmi bir mecra bulunmuyor. Bu yüzden PUBG hesap satın alma işlemi sırasında kandırılmanız veya dolandırılmanız halinde geçmiş olsun! Hakkınızı savunabileceğiniz hiçbir yasal düzlem olmayacağından paranızı kaptırdığınızla kalırsınız.

PUBG Satılık Hesap İlanı Bulabileceğiniz Mecralar

Tüm riskleri kabul ediyorum yeter ki güzel bir PUBG hesabım olsun diyenlerdenseniz ülkemizin en büyük ikinci el alışveriş sitelerinden biri olan sahibinden.com’u ziyaret edebilirsiniz. Bu linke tıklayarak doğrudan satılık PUBG hesaplarına ulaşabilirsiniz.

PUBG satılık hesap fiyatları, hesaba ne kadar emek verildiğine ve hesabın içerdiği itemlere/sanal para miktarına göre değişiklik gösteriyor. Yani 100 liradan başlayıp yüz binlerce liraya kadar uzanan çok geniş bir fiyat skalasından bahsediyoruz.

İkinci el alışveriş siteleri dışında çeşitli Facebook gurupları üzerinden de satılık hesap ilanlarına ulaşabilirsiniz. Ancak tercih edeceğiniz platform neresi olursa olsun dolandırıcılığa karşı çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Diğer PUBG Konuları

Güncel olarak düzenlediğimiz diğer pubg konularına buradan ulaşabilirsiniz.

  • PUBG Yol Macerası
  • PUBG Mobile Silah Hasarları
  • PUBG Kabile Modu
  • PUBG Otomat makinesi nerede 
  • PUBG Miramar Harabeleri Nerede
  • PUBG Sanhok Tapınak Orman Macerası
  • PUBG Taarruz Tüfekleri
  • PUBG 14.Sezon Ne Zaman
  • PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz