PUBG Sesini Duyduk Etkinlik Kodu

PUBG Sesini Duyduk Etkinlik Kodu

admin
07-04-2021 - Oyun - PUBG

Etkinliklere hız kesmeden devam eden PUBG, yeni etkinliği ile ödül dağıtmaya devam ediyor. PUBG Sesini Duyduk etkinlik kodu, görevleri tamamlamadan bedavadan ödül kazanılmasını sağlıyor. Bu nedenle şu an tüm PUBG ve PUBG Mobile oyuncuları etkinlik kodunu bulmaya çalışıyor. Bu yazımızda güncel PUBG Sesini Duyduk etkinlik kodunu sizlerle paylaşacağız.

PUBG Sesini Duyduk Etkinlik Kodu

Sesini Duyduk etkinliğinde giysilere oy verilerek en çok oy alan giysiler belirlenmeye çalışılıyor. 1. Seçilen giysi için %90, 2. Seçilen giysi için %70 indirim uygulanıyor. Giysilerin indirimsiz fiyatları 900 UC ile 1500 UC arasında değişmektedir. Yani en pahalı kıyafet olan uğur böceği seti 1. Seçilirse 1500 UC yerine 150 UC’ye satın alabilirsiniz.

Kıyafetlere oy verebilmek için ise oy biletleri gerekmektedir. Oy biletleri günlük görevlerle veya özel takas kodu ile alınır. PUBG Sesini Duyduk etkinlik kodu olan “SOTAKMASMUE” girildiğinde 5 oy bileti ve 2 malzeme sandığı kupon parçacığı verilir. Etkinlik kodunu kullanıp ödülleri alabilmeniz için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Lobideki ‘ETKİNLİK’ yazısına tıklayın.
  • Öneriler kısmından ‘Sesini Duyduk’a tıklayın.
  • Ekranda bulunan ‘Öze Takas Kodu’ butonuna tıklayın.
  • Kod alanına ‘SOTAKMASMUE’ yazın ve ödülleri al butonuna tıklayın.

Her şeyi doğru yaptıysanız oy biletiniz envanterinize gelmiş olacaktır. Artık biletleri kullanarak 8 kıyafetten istediklerinize oy verebilirsiniz. Takas koduyla aldığınız oy biletleri bittiğinde günlük görevleri tamamlayıp yine oy kullanma şansı elde edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz