PUBG Silah Arkadaşları Maçı Nedir ? PUBG Mobile

PUBG Silah Arkadaşları Maçı Nedir ? PUBG Mobile

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile için 3 martta çıkan PUBG silah arkadaşları maçı nedir merak edilenler arasında yer alıyor.PUBG silah arkadaşları maçı adından da anlaşılacağı gibi arkadaşlarınla birlikte oynama fırsatı sunarken çeşitli hediyelerle sizi ödüllendirdiği bir sistem.

PUBG Silah Arkadaşları Maçı Nedir?

Tek başına oynanan oyunlar popülerliğini fazla sürdüremezler, PUBG Mobile yapmak istediği zirvede ki yerini sağlamlaştırmak ve rakipleriyle aralarını açmak.PUBG silah arkadaşları maçı nedir daha çok açıklamak gerekirse işte detaylar.

PUBG Mobile silah arkadaşları, oyuna daha çok yeni başlayanları eğitmek ve oyundan kopmasını engellemek için yapılan bir özellik.Bunun getirdiği en büyük özellik normal sıradan oyunlarda olduğu gibi eğitim bölümün yerine oyundan biriyle beraber oyuna başlamak gibi duruyor.

PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı Nasıl Yapılır?

Oyuna girdikten sonra, karşılama bölümünde orduda’ki kardeşler yazan arkadaş listesinin altında bulunan butona tıklayın. Geri kalanında oyun size yönlendirmeler sunuyor.

PUBG Mobile Silah Arkadaşı Olma Koşulları

Usta diye adlandırdığımız oyuncuların acemi oyuncuları eğitebilmesi için en az Altın 4 rütbesine sahip olması gerekmektedir.Tabi ki hiç bir yardım karşılıksız değil sistem, acemi oyunculara yardım edenleri de düşünmüş ve onlara ödüller veriyor.Ayrıca kalıcı olarak yeni unvan sahibi de oluyorsunuz.

PUBG Silah Arkadaşları Maçı Nedir ? PUBG Mobile

PUBG Mobile hedefi bu doğrultuda acemi oyuncuları yalnız bırakmamak ve elinde olan oyuncuları da ödüllendirerek oyuna devamlılığını sağlamak.Bu uygulaması oyuncular tarafından çok büyük beğeni topladı.

PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı Nedir ? Nasıl Çalışır ? gibi sorulara hala cevap arıyorsanız lütfen bizimle yorumlarda iletişime geçin, elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz. Herkese iyi eğlenceler

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz