PUBG Su Kemeri Nerededir?

PUBG Su Kemeri Nerededir?

admin
26-04-2021 - Oyun - PUBG

Etkinliklerde verilen görevler sebebiyle PUBG su kemeri nerede olduğu birçok oyuncu tarafından aranıyor. Görevleri tamamlayarak yeni kostümler, kaplamalar ve daha fazlasını elde etmek isteyen oyuncular su kemeri görevlerinde takılabiliyor. Oyundaki belli bir oyuncu kesimi su kemerinin nerede olduğunu bilmiyor.

Map travilingle gelen ‘1 defa su kemerinde yüz’ görevi bazı oyuncuları afallatmıştır. Haritada Türkçe isimler kullanılmadığı için su kemeri gibi bir yer göremeyen oyuncular acil bir şekilde arama yapmaktadırlar. Bu yazımızda bilmeyenler için PUBG su kemeri nerede açıklayacağız.

PUBG Su Kemeri Nerededir?

Su kemeri oyundaki tüm haritalarda bulunmuyor. Şu anda PUBG’deki yalnızca bir haritada su kemeri mevcuttur. Bu nedenle görevi tamamlayabilmek için öncelikle doğru haritada maça girmelisiniz. Aksi takdirde saatlerce oynasanız da görevi tamamlayamayacaksınız.

PUBG su kemeri Livik haritasındadır. Hala beta sürecinden çıkmamış olan Livik, oyundaki diğer haritalara göre çok daha renkli ve eğlencelidir. Bu haritada 50 kişilik maçlar yapılır ve her maç yaklaşık 15 dakika sürmektedir. Maçların kısa süreli olması oyunda ayrı bir keyif vermektedir.

Livik haritasının sol alt kısmında yer alan alanda ‘Power Plant’ isimli bir bölge bulunur. Burası su kemeridir. Power Plant’a gittiğinizde tepede yer alan delikten aşağıya atlayarak direkt su kemerine düşebilirsiniz. Veya tepenin 4 tarafında bulunan giriş tünellerinden geçerek su kemerine ulaşabilirsiniz. Kemerin etrafı loot açısından oldukça zengindir. Etrafı biraz dolaşarak iyi mühimmatlar bulabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz