PUBG UC Yükleme Nasıl Yapılır?

PUBG UC Yükleme Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

Brendan Greene tarafından piyasaya sürülen PUBG oyunu, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. PUBG UC yükleme nasıl yapılır sorusu da, oyuna yeni başlayan kişilerin sıklıkla merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Şimdi oyun içerisindeki UC nedir ve işe yarar sorularının yanıtlarına bir göz atalım.

PUBG UC Yükleme Ne İşe Yarar?

Online video oyunları içerisinde en çok oynanan oyunlardan biri olan PUBG’de birçok farklı aktivite mevcut. Bunlardan birisi de PUBG UC yükleme işlemidir. 

Kısa ve net bir şekilde bahsetmek gerekirse PUBG UC; oyun içerisindeki satın alma işlemlerinin kısaltılmış tabir şeklidir. Uluslararası dilde Unknown Cash diye adlandırılan bu sistem ile birçok satın alma işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Peki Unknown Cash, yani PUBG UC sahibi olabilmek için ne yapmamız gerekiyor?

PUBG Mobile UC Yükleme Fiyatları

PUBG mobile oyununda güvenilir UC satın almak için birçok farklı internet sitesi yer alıyor. Bu siteler içerisinde yine farklı ödeme seçenekleri de mevcuttur. Dilediğimiz gibi kredi kartı ya da banka havalesi ile ödeme yapabiliyoruz. 

PUBG Mobile Güncel 2020 piyasasına göre UC fiyatları için; 2000 UC 150 Türk Lirası civarı diyebiliriz. Daha uygun miktarlı UC alımları için de 70 UC 8 Türk Lirası gibi bir rakama tekabül etmektedir. Arama motorlarında üst sıralarda yer alan ilk siteler üzerinden bu alımları gerçekleştirebilirsiniz.  Ödeme yöntemleri ise şu şekildedir:

  1. Banka Havalesi
  2. Kredi Kartı
  3. Banka Hesap Kartı
  4. Papara 
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz