Resident Evil: Infinite Darkness Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Resident Evil: Infinite Darkness Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Jabrayilov
09-06-2021 - Oyun - Resident Evil

Resident Evil: Infinite Darkness çıkış tarihi, anime hayranı olan Netflix aboneleri tarafından merak ediliyor. Netflix’te yer alan Resident Evil serisinin yeni dizisi olacak bu dizinin serinin en iyisi olacağı düşünülüyor.

Fragmanı yayınlanmış olan dizinin çıkış tarihi açıklandı. Yani hayranları için geri sayım başladı. Bu yazımızda Resident Evil: Infinite Darkness çıkış tarihini açıklayacağız.

Resident Evil: Infinite Darkness Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Resident Evil 4 oyunundan uyarlanmış olan dizi, oyunu oynamış olanlarda yaşadıkları bir hikayeye izleme hissi yaratacaktır. Destansı bir eğlence olarak görülen Resident Evil, olay örgüsü sebebiyle en iyi yapımlarından birisi sayılmaktadır.

Resident Evil: Infinite Darkness çıkış tarihi 8 Temmuz 2021’dir. 8 Temmuz’da Netflix’te diziyi bulup izleyebileceksiniz. Tüm dünyada aynı anda erişime açık olacaktır. Sabırsızlıkla bekleyenler kısa bir süre daha bekledikten sonra, beklemelerine değecek bir şey izleyecektir.

Resident Evil: Infinite Darkness, Beyaz Saray’da yaşanan bilgisayar korsanlığı olayıyla başlıyor. Olayın araştırması için görevlendirilen Scott Kennedy, zombiler tarafından saldırıya uğruyor. Saldırının ardından Terrasave ile bir tesisi araştırmak için göreve çıkıyor. Görev esnasında önemli bir diğer karakter olan Claire ile tanışıyor.

Dizinin iki dakikalık fragmanı izlendiğinde savaş ile korkunun bir arada geçtiği kabuslarından uyananların savaştığı bir macera olduğu anlaşılıyor. Fragmanda bile oldukça sürükleyici olan dizi yayınlandığında yüksek bir izlenme elde edeceği bellidir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz