Resident Evil Village Zamanlayıcı Nasıl Sıfırlanır?

Resident Evil Village Zamanlayıcı Nasıl Sıfırlanır?

admin
04-05-2021 - Oyun - Resident Evil

Resident Evil Village zamanlayıcı 60 dakika oynama izni sunduğu için oyuncular zamanlayıcının nasıl sıfırlanacağını merak ediyorlar. Oyunun pc demosunun çıkması büyük bir heyecan yaratmışken zamanlayıcı koymaları bu heyecanı oyuncuların kursağında bıraktı.

Neyse ki, zamanlayıcı sıfırlanabiliyor ve böylece oyun 1 saatten daha uzun bir süre oynanabiliyor. Oyun tam olarak piyasaya sürülene kadar oyunu sevenler bu şekilde idare edebilirler. Bu yazımızda Resident Evil Village Zamanlayıcı nasıl sıfırlanır adım adım açıklayacağız.

Resident Evil Village Zamanlayıcı Nasıl Sıfırlanır?

Resident Evil Village tam sürüm şeklinde yayınlanmadan önce oyuncuların oyuna kısaca göz atabilmesi için bir pc demosu yayınlandı. Böylece oyunu indirenler 60 dakika boyunca oyunu oynayabiliyorlar. Ancak demoda bir de zamanlayıcı olduğunda süre dolduğu anda oyuna erişim kesiliyor. Oyuncular süre sona erince yeniden oyuna giremiyor.

Bu durum pek çok kişinin oldukça canını sıkıyorken zamanlayıcının nasıl sıfırlanacağı bulundur. Resident Evil Village zamanlayıcı şu şekilde sıfırlanır:

  • Öncelikle Steam Cloud’u devre dışı bırakın.
  • Ardından Steam SAM’i indirin. Cloud yerine SAM kullanmak sorunu çözmektedir.
  • Sonra oyunun Steam klasörü altında bulunan yerel kayıt dosyalarını silin. Dosya kısa yolu “D:\Steam\userdata\<YOUR STEAM ID>\1541780\remote\win64_save\” şeklindedir.
  • Dosyaları sildikten sonra Stema SAM’i başlatarak Resident Evil Village demosunu seçin.
  • Başarıları ve istatistikleri kaldırıp onay verin.

Yukarıdaki adımları eksiksiz bir şekilde tamamlarsanız oyunu istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Zamanlayıcı tekrar devreye girerse adımları tekrar ederek sıfırlayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz