Sandy Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Sandy Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jabrayilov
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Diğer efsanevi kahramanlar gibi Sandy Brawl Stars kahramanına yönelik ilgi de gün geçtikçe artıyor. Hasar ve sağlık açısından dengeli karakterlerden biri olan Sandy, oyundaki en sevilen kahramanlardan bir tanesi olmayı sürdürüyor.

Takımını görünmez yapabilme özelliği, birinci seviyede bile 920 hasar veren delici vuruşları ve hem iyileştiren hem hasar veren yıldız güçleriyle Sandy Brawl Stars oyuncuları tarafından en çok sevilen kahramanlardan biri olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Sandy Brawl Stars Çıkarma Teknikleri

Brawl Stars’ın tek efsane destek kahramanı olan Sandy’e sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kutu açmak. Açtığınız kutularda küçük de olsa efsanevi kahraman çıkma şansı olduğundan Sandy çıkarmanız açtığınız kutu sayısına ve ne kadar şanslı olduğunuza bağlı.

Eğer açtığınız kutulara rağmen Sandy çıkaramadıysanız marketten elmas ile satın alma şansınız da var. Yine de biz oyun içinde kutu açarak eğlenmenizi ve kazandığınız puanlarla Sandy çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Sandy Brawl Stars Kostümleri

Efsanevi destek kahramanı Sandy Brawl Stars oyunda iki farklı kostüme sahip. Bu kostümlerden biri ucuz, diğeri ise orta fiyatlı diyebileceğimiz kostümler. Kostümlerin ikisi de elmas ile satılıyor, bu nedenle yıldız puanı ile alabileceğimiz bir kostümü yok.

 Sandy’nin kostümleri ve kostümlerin fiyatlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. Uykulu Sandy: 30 Elmas
  2. Şeker Hücumu Sandy: 80 Elmas

Sandy Yıldız Gücü

Brawl Stars’da her kahramanın 9. seviyede açabildiği bir veya birden fazla Yıldız Gücü vardır. Sandy, 9. seviyede açılan iki yıldız gücüne sahip:

  1. Haşin Kum: Sandy’nin süper saldırısı olan Kum Fırtınası, içine giren düşmanlara saniyede 100 hasar verir.
  2. İyileştiren Rüzgar: Süper saldırı Kum Fırtınası, alandaki dost birimleri saniyede 250 sağlık puanı iyileştirir.

Seçeceğiniz yıldız gücüne göre Sandy’yi ister hasar, ister destek yönünden geliştirebilirsiniz. Oyun tarzınız hangisine uygunsa onu seçmelisiniz, ancak biz İyileştiren Rüzgar’ı seçmenizi tavsiye ederiz. 

Bu sayede destek rolündeki etkinliğinizi artırabilir, Kum Fırtınasına girip görünmez olan takım arkadaşlarınızı aynı anda iyileştirebilirsiniz.

Sandy Brawl Stars Özellikleri

Efsanevi kahramanlar sınıfında yer alan Sandy, delici yıldızlar kullanarak savaşır ve orta menzilde daha avantajlıdır. Geniş çaplı saldırısıyla aynı anda birden fazla düşmana hasar verebilir.

  • Normal saldırısı Pebble Blast koni biçiminde yayılan delici yıldızlar atar. Bu yıldızlar rakipleri delerek arkasındaki hedeflere de vurabilir. 10. seviyesinde 1288 hasar veren saldırısı 1.8 saniyede tekrar dolar. Her normal saldırı %17,94 süper saldırı enerjisi biriktirir.
  • Süper saldırısı Sand Storm 9 saniye süren ve içine giren takım arkadaşlarını görünmez yapan bir kum fırtınası çağırır. Oldukça geniş bir alana sahip bu fırtına müttefik minyonları da gizler.
  • Sandy’nin 7. güç seviyesinde açılan gadget özelliği olan Sleep Stimülator ise Sandy’nin 2.0 saniye uykuya dalmasını ve sağlığını tamamen yenilemesini sağlar. Tam sağlıkta kullanılamaz.
  • Sandy’nin 9. seviyede açılan iki yıldız gücünden biri olan Rude Sands, süper saldırısı olan Sand Storm’un içine giren düşmanlara saniyede 100 hasar vermesini sağlar. İkinci yeteneği Healing Winds ise Sand Storm içindeki takım arkadaşlarının saniyede 250 sağlık puanı yenilemesini sağlar.

Sandy’nin temel özellikleri de dengeli tasarlanmış. 770 hareket hızı, 10. seviyede 5320 sağlık puanı ve yine 10. seviyede 1288 saldırıya sahip olan Sandy, destek rolünde fazlasıyla etkili olabilecek bir karakter.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz