Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Listeler

Sevgiliyle yapılabilecek aktivitelerden birisi beraber oyun oynamaktır. Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar, çiftlerin birlikte keyifli zaman geçirmesini sağlar. Oyunda yardımlaşılabilir, heyecan yaşanabilir, kıyasıya bir mücadele içerisine girilebilir.

Sevgiliyle oynanabilecek oyunlar genellikle çevrimiçi ve çok oyunculu oyunlardır. Bazı oyunlarda aynı sunucu ve odada bulunma imkanı varken bazı oyunlarda bu imkan yoktur. Yine de sevgiliyle oyunda iletişim halinde kalınabilir. 

Bu yazımızda sevgilinizle beraber oynayabileceğiniz oyunlara örnekler vereceğiz ve oyunların nasıl oynandığını anlatacağız.

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

Çiftler beraber oyun oynayacaklarsa genellikle mobil oyunları tercih ederler. Mobil oyunlar, pc oyunlarına göre daha stressiz, renkli ve eğlenceli olduğu için tercih bu yöndedir. Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar listesi şu şekildedir:

  • PUBG Mobile
  • Kelime Savaşı
  • Among Us
  • Kafa Topu 2
  • Roblox
  • Uno

PUBG Mobile

PUBG Mobile, takımlı oynanabilen bir oyun olduğu için sevgililerin beraber oynayabilmesine imkan sağlar. İki kişilik takım kurarak rakiplere karşı kıyasıya bir savaşa girilebilir. Ayrıca, çiftler sesli ve yazılı sohbet kanallarını kullanıp iletişim halinde kalarak oyun deneyimi yaşayabilir.

Kelime Savaşı

Kelime bilgisinin yarıştırıldığı bu oyunda, arkadaş ekleme özelliğinin olması sevgililerin beraber oynayabilmesine imkan sağlıyor. Facebook ile oturum açtıktan sonra kimle oynayacağınızı seçebiliyorsunuz.

Among Us

Among Us’ta sevgililer baş başa oynayamaz ancak aynı uzay gemisinin içerisinde bulunabilirler. Hatta kendi aralarında konuşarak imposterı daha kolay bulabilirler.

Kafa Topu 2

Eğlenceli oyun Kafa Topu 2, oyun içerisinde arkadaş ekleyip arkadaşa karşı turnuva yapma imkanı sağlıyor. Sevgililer oyunda birbirlerini ekleyerek futbol yeteneklerini gösterebilirler.

Roblox

Roblox, mobil platformlarda oynanabilen bir açık dünya oyunudur. Bu oyunda da arkadaş ekleme özelliği mevcuttur. Sevgilinizi ekleyerek kendi dünyanızı yaratabilirsiniz.

Uno

Uno, çok oyunculu bir masa oyunudur. Kendine has kuralları ile oldukça eğlenceli olan bu oyun, sevgiliyle oynamak için tercih edilebilir.

Spaceteam

Spaceteam sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasından en ideallerinden birisidir. Oyunda Wi-Fi veya bluetooth bağlantısı kullanılarak eşleşilir. Eşleştikten sonra iki tarafın ekranında aynı uzay gemisi açılır. Her oyuncunun ekranında farklı talimatla görünür. Bu talimatları eşinize okumanız gerekir. Bu yüzden bu oyunu oynarken yan yana olmanız veya birbirinizi aramanız gerekir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz