Smite Build & Guides Sitesi

Smite Build & Guides Sitesi

Jabrayilov
31-03-2021 - Oyun - Smite

Smite oyunu MOBA’ya çok farklı bir bakış açısı getirdi ve yabancı ülkelerde özellikle Amerika ve Brezilya’da büyük bir hayran kitlesi bulunuyor.Türkiye’de fazla kullanıcısı olmasa da Smite build yakında türkçe ve diğer dil desteklerini vermeye başlayacak.

Smite Build Rehber Sitesi

Smite Build & Guides Sitesi

Sitenin amacı kullanıcılara Smite Tier List, Smite update notes , Smite itemler ve tabi ki oyun içinde geçen Smite god buildlerini çok kolay bir şekilde kullanıcıların erişimine sunmak.

Sade bir tasarıma sahip olan smite build, site içerisinde geçişler çok basit şekilde dizayn edilmiş olup, aradığınız build, item vb şeyleri 1-2 tıkla elde edebiliyorsunuz.Kullanıcıları gereksiz dolaşımdan uzaklaştırmış ve karışıklığa son vermiş gibi duruyor.

Smite Nedir ?

Smite Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen Üçüncü Gözden oynanan Moba oyunudur. Oyun mitolojiyi konu alır ve oyuncular da tanrıları kontrol etmektedirler.

Bir çok platforma destek veren Smite’ı , bilgisayar, xbox ve playstation üzerinden oynamanız mümkün.Sizler için aşağıya fragman bırakıyor olacağız.

Eğer smite oynuyorsanız yapıcı eleştirilerinizi, contact kısmından yetkililere iletebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz