Sprout Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Sprout Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jabrayilov
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Oyunun gizemli seviye destek karakterlerinden Sprout Brawl Stars, tam anlamıyla oyunun kaderini değiştirebilecek bir karakter. Süper saldırısı ile hem savunma hem de saldırı açısından takım arkadaşlarına destek sağlayabiliyor.

Aksesuarları ve süper saldırısı ile haritayı yeniden şekillendirebileceğiniz Sprout, stratejik ve destek rolünde oynamayı sevenlerin çok keyif alacağı bir karakter. Bu yazımızda sizin için tüm detaylarıyla Sprout karakterini inceledik.

Sprout Brawl Stars Çıkarma Taktiği

Sprout gizemli sınıfından bir karakter olduğundan oyundaki efsanevi karakterlerden sonra çıkması en zor karakterlerden biridir. Yine de bu durum moralinizi bozmasın, kazandığınız kutuları açarak veya elmas ile satın alarak bu karaktere erişebilirsiniz.

Karakteri henüz edinemediyseniz bol bol kupa biriktirerek kutuları açabilir ve bu şekilde hem eğlenip hem de karakteri elde edebilirsiniz. Zaman kaybetmeden karakteri elde etmek istiyorsanız elmas kullanarak satın alabilir, erkenden karakter üzerinde deneyim kazanmaya başlayabilirsiniz.

Karakteri beğenirseniz ve oynamaya devam etmek isterseniz kostümlerini alabilir, karakter üzerine ustalığınızı artırmaya çalışabilirsiniz. Usta oyuncular tecrübe kazanarak daha iyi bir oyuncu olmanız için karakteri kupa biriktirerek almanızı tavsiye ediyorlar.

Sprout Brawl Stars Kostümleri

Brawl Stars’ın haritaları yeniden şekillendirebilen bitkisi Sprout, biri ucuz diğeri pahalı diyebileceğimiz 2 kostüme sahip. Şu an için altın ve yıldız puanı kullanarak satın alabileceğiniz herhangi bir kostümü olmayan Sprout’un iki kostümünü de elmas ile satın alabilirsiniz. İşte Sprout kostümleri:

  1. Tropik Sprout (30 elmas)
  2. Astronot Sprout (150 elmas)

Sprout Brawl Stars Yıldız Gücü

Sprout birçok karakter gibi 9. seviyede açılan iki yıldız gücüne sahip. Saldırı veya savunma becerilerinizi artırmak amacıyla bu iki yıldız gücünden oyun tarzınıza uygun olanı seçebilir, Sprout karakterinin zayıflıklarını azaltarak daha keyifli bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz.

Sprout’un ilk yıldız gücü ‘Bitki İşgali’, normal saldırınız olan Tohum Bombası’nın her 5.0 saniyede bir daha geniş bir alanı etkileyecek şekilde patlamasını sağlıyor. Bu yıldız gücünü seçerek karakterin saldırı alanını genişleterek daha saldırı odaklı bir oyun tarzına yönelebilirsiniz.

İkinci yıldız gücü olan ‘Fotosentez’ Sprot’a bir kalkan veriyor ve çalılarda olduğu sürece neredeyse tüm saldırılara karşı korunmasını sağlıyor. Bu yıldız gücünü seçerek daha defansif ve takımı destekleyici bir oyun tarzıyla oynayabilir, düşman hasarını üstünüze çekerek takımınızın kazanmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Sprout Brawl Stars Özellikleri

Sprout, Brawl Stars’daki 6 gizemli seviye karakterden biridir. Normal saldırısıyla duvarlardan seken atışlar yapabilir. Süper saldırısıyla oyuncuların önüne barikat kurarak hareketlerini kısıtlayabilir. Aksesuarlarıyla çalıya girerek enerji yenileyebilir, mevcut çitini yıkarak süper gücünü yenileyebilir.

Sprout’un da diğer karakterlerde olduğu gibi 7 temel özelliği vardır.

 

  • 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 3000/4200
  • 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 940/1316
  • Yeniden Yükleme Hızı: 1.7 saniye
  • Hareket Hızı: 720 (normal)
  • Saldırı Menzili: 5
  • Süper Saldırı Menzili: 7,67
  • Vuruş Başına Süper Şarj Yenilemesi: %20,21 (ortalama 5 vuruşta bir süper saldırı kullanabilirsiniz.)

Sprout Brawl Stars Resmi

Sprout resimleri ve kostüm resimlerini yukarıda ki bölümlerden ulaşabilirsiniz. Sprout Brawl Stars resmine sağ tıklayarak yeni sekme de açabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz