Steam Ücretsiz Oyunlar

Steam Ücretsiz Oyunlar

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Steam

Oyun sektörünün en güçlü ismi olarak yerini uzun senelerdir koruyan platform, Steam ücretsiz oyunlar neler, hangi oyunları ücret ödemeden oynayabiliriz gibi soruların odağı durumunda. 

ABD merkezli platform, kullanıcısına sunduğu birçok ücretsiz oyun ile kitlesinin beğenisini her zaman kazanmaya devam ediyor. Steam ücretsiz oyunlar neler birlikte inceleyelim.

Steam Ücretsiz Oyunlar Listesi

Steam, birçok oyunu ücretsiz içerik şeklinde sunuyor. Oyun içi karakter skin vb. gibi ek içerikler dışında oynamak için herhangi bir ücret ödemenizi gerektirmeyen Steam ücretsiz oyunlar hangileri, bizleri neler bekliyor inceliyoruz: 

 

  • Dota
  • Paladins
  • Team Fortress 2
  • Shadowverse
  • Winning Putt
  • Warframe
  • Star Conflict

Şimdi, dilerseniz bu ücretsiz ve keyifli mi keyifli oyunların detaylarına bakalım.

Dota 2

Moba’nın efsanesi olan oyun uzun süredir Steam platformunda ücretsiz olarak yerini koruyor. E-spor sektörünün devlerinden olan oyun, LoL de başta olmak üzere kendinden sonraki birçok oyuna esin kaynağı oldu.

Paladins

Sistemsel sorunlardan ve maddi sorunlardan dolayı Overwatch’e ulaşamayanlar için ücretsiz olarak sunulan Paladins oyunu, büyük bir beğeni topluyor.

Team Fortress 2

Team Fortress efsanesinin ikinci versiyonu olan oyun Steam’de en çok oynanan oyunlardan birisi olarak dikkat çekiyor.

Shadowverse

Heartstone’nun en güçlü alternatifi olarak sektörde yerini alan oyun, Japonya’nın en çok oynanan oyunu konumunda. Shadowverse’de günde 5 milyondan fazla karşılaşma düzenlenmektedir.

Winning Putt

MMO ortamlı bir golf oyunu olan Winning Putt, sporseverler için biçilmiş kaftan.

Warframe

En düşük bilgisayar özelliklerinde de oynayabileceğiniz oyun, sizlere bir bilim kurgu hikayesi sunuyor. İndirmek için 25 gb’lık bir boş alana sahip olmanız gerekmektedir.

Smite

Efsanevi Dota ve Lol evrenlerinin FPS modu olan Smite, uzun süredir büyük bir beğeni topluyor. Bu efsanevi evrenlerin tadını FPS moduyla çıkartabilirsiniz. 

Warface

Steam’in en çok oynanan FPS oyunlarından olan Warface’de nişancılık hünerlerinizi konuşturabilirsiniz.

Star Conflict

Uzay aksiyon türünün yeni yapımlarından olan oyun, oyunculara uzay mekikleriyle savaşabilme imkanını sunuyor. Düşük sistem gereksinimleri ve aksiyon sahneleriyle dikkat çeken oyun, orta ve düşük özellikteki bilgisayarlarda dahi çalışabiliyor.

Sizlerle paylaştığımız ücretsiz oyunlar ve oyuncu dostu indirim dönemleriyle Steam platformu güncelliğini koruyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz