Surge Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Surge Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jabrayilov
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Kromatik karakter yani her sezon enderlik seviyesi değişen karakterlerden biri olan Surge Brawl Stars, birden fazla hedefe vurabilen yüksek hasarlı normal saldırısı ve kendisini güçlendirmesini sağlayan süper saldırısı ile oyunun en güçlü dövüşçülerinden biridir.

Güçlü robotumuz birçok oyuncunun merak ettiği ve elde etmek istediği oynaması en keyifli karakterlerden biri. Bu yazımızda Surge ile ilgili her şeyi anlatarak merakınızı gidermenize yardımcı olacağız.

Surge Brawl Stars Çıkarma Taktiği

Kendisini güncelleyerek geliştirebilen robot Surge, yüksek saldırı gücü nedeniyle özellikle agresif ve saldırı odaklı oyun tarzını benimseyen oyuncuların en çok sahip olmak istedikleri karakterler arasında yer alıyor.

Eğer Surge karakterine sahip olmak istiyorsanız bunun iki yolu var. Kupa biriktirerek mümkün olduğu kadar kutu açabilir veya elmas kullanarak hızlı bir şekilde karaktere sahip olabilirsiniz. Usta oyuncular kupa toplayıp kutu açarak almanızı tavsiye ediyor, bu sayede daha tecrübeli ve iyi bir oyuncu olacağınızı söylüyorlar.

Surge Brawl Stars Kostümleri

Güçlü robot Surge şu an için tek bir kostüme sahip. Diğer karakterlerin kostümleri elmas, yıldız gücü ve altın ile alınabilirken Surge kostümü almanızın tek yolu Brawl Pass satın almak.

Yeni karakterlerden biri olan dövüşçü robotumuz Surge, standart görünümünde kırmızı ve sarı renklerin ağırlıkta olduğu bir robot görünümünde. Tek kostümü olan Meka Şövalye Surge ise beyaz ve mavi renkleri, mızrağı, üstüne giydiği göğüslük ve omuzluklarıyla gerçekten tatmin edici bir görselliğe sahip.

Surge Brawl Stars Yıldız Gücü

Brawl Stars’daki bütün karakterlerde olduğu gibi Surge de 9. seviyede açılan iki yıldız gücüne sahip. Yıldız güçlerinin biri saldırısını daha işlevsel ve daha fazla hedefe saldırabilir hale getirirken diğeri süper saldırısının yükseltme özelliğini korumasını sağlıyor.

Surge’nin ilk yıldız gücü olan Maksimum Etki, rakiplere isabet ettiğinde ikiye bölünen saldırılarının duvarlara isabet ettiğinde de ikiye bölünmesini sağlıyor. Bu yıldız gücü, daha fazla hedefe hasar vermenizi sağlayarak karakterinizi gerçek bir hasar makinası haline getirebiliyor.

Karakteri ikinci yıldız gücü Soğuk Servis ise birinci aşama yükseltmesini koruyarak oyun sonuna kadar devam etmesini sağlıyor. Yani süper saldırısı ile elde ettiği birinci aşama yükseltmesi hareket hızı artışı, 2 ve 3. aşamanın aksine öldüğünüzde kaybolmayarak oyun sonuna kadar aktif kalıyor, saldırılardan daha rahat kaçınabilmenize yardımcı oluyor.

Surge Brawl Stars Özellikleri

Surge diğer kahramanlardan farklı olarak süper gücüyle değerlerini yükseltebilen, kendisini güncelleyebilen bir karakter olduğundan 3. aşama bir Surge, birinci aşamadan farklı istatistiklere sahip olabiliyor.

Birinci aşama güçlendirmesiyle yüksek hızlı, ikinci aşama güçlendirmesiyle uzun menzilli, üçüncü aşama güçlendirmesiyle ise 6 hedefe saldırma potansiyeli olan Surge, yüksek hasarlı ve hızlı bir karakterle oynamak isteyenlerin tercih edebileceği bir karakterdir. Diğer karakterler gibi 7 özelliği vardır.

  1. 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 2800/3920
  2. 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 1120/1568
  3. 1. Seviye Parça Hasarı/10. Seviye Parça Hasarı: 560/784
  4. Hareket Hızı: 650 (1. Aşama güçlendirmesiyle 820’ye yükselir.)
  5. Yeniden Yükleme Hızı: 2 saniye
  6. Menzil: 6,67 (2. Aşama güçlendirmesiyle 8,67’ye yükselir. )
  7. Vuruş Başı Süper Şarj: %33,6 (Parçaların her biri %16,8 süper şarj verir.)

Surge Brawl Stars Resmi

Surge resimleri ve kostüm resimlerini yukarıda ki bölümlerden ulaşabilirsiniz. Surge Brawl Stars resmine sağ tıklayarak yeni sekme de açabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz