Tara Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Tara Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jabrayilov
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Oyunun eski sayılabilecek karakterlerinden biri olan Tara Brawl Stars, 2017 yılında oyuna eklenmiş olsa da sürekli güncellenerek bu güne kadar hiç eskimeden, hala sevilen ve oynanan bir karakter olarak gelmiştir.

Takım oyunlarındaki başarısı, rakipleri tek bir yere toplayarak hasar verebilmesi ve kendisini ve takım arkadaşlarını iyileştirebilmesi gibi özellikleriyle ön plana çıkan Tara, birçok oyuncunun elde etmek için çabaladığı karakterlerden biridir. Bu yazımızda Tara’yı nasıl çıkarabileceğinizi, özelliklerini ve kostümlerini ele alacağız.

Tara Brawl Stars Çıkarma Taktiği

Efsanevi enderlik seviyesinden sonra çıkma şansı en düşük enderlik seviyesi olan Gizemli seviyesinden bir karakter olan Tara’yı elde etmenin en hızlı yolu elmas ile satın almak.

Bununla birlikte profesyonel oyuncular kupa biriktirip tecrübe kazanırken kutu açarak elde edilmesini tavsiye ediyor. Bu sayede hem becerilerinizi geliştirip daha iyi bir oyuncu olabilir hem de farklı karakterlere sahip olabilirsiniz.

Tara Brawl Stars Kostümleri

Brawl Stars’ın gizemli büyücüsü 29.08.2019 yılında oyuna eklenen Mavi Tara ve 24.01.2020 yılında eklenen Sokak Ninjası Tara ile biri yıldız puanı diğeri ise elmasla alınabilen iki kostüme sahip oldu. Aşağıdaki listede kostüm fiyatlarına görebilirsiniz:

  1. Mavi Tara (500 yıldız puanı)
  2. Sokak Ninjası Tara (80 elmas)

Tara Brawl Stars Yıldız Gücü

Tara tüm Brawl Stars Karakterleri gibi 9. seviyede açılan iki yıldız gücüne sahip. Tara’nın yıldız güçleri çağırdığı kopyalarını kullanarak saldırı veya iyileştirme yapmasına olanak sağlar. 

İlk Yıldız Gücü Kara Portal ile Tara, süper gücünü kullandığında bir boyut kapısı açarak bir kopyasını çağırır. Nita’nın ayısına benzeyen bu kopya 3000 cana sahip olsa da yüksek saldırı hızı ve hasara sahiptir. 

Tara’nın ikinci yıldız gücü İyileştiren Gölge ile Tara, süper gücünü kullandığında bir boyut kapısı açarak kendisini ve takımını iyileştiren bir kopyasını çağırır. 2400 cana sahip kopya 3,67 kare içinde saniyede 400 can iyileştirir. Alan içinde takım arkadaşı yoksa koşarak en yakındaki takım arkadaşına gider.

Tara Brawl Stars Özellikleri

Ana saldırısı ve süper gücünü uyumlu bir şekilde kullandığında korkutucu seviyede güçlü bir karakter olan Tara, yavaş yeniden yüklenme hızının oluşturduğu açığı yüksek vuruş başına süper şarj oranıyla kapatıyor.

Tüm Braw Starls karakterleri gibi Tara da 7 temel özelliğe sahiptir;

 

  • 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 3400/4760 
  • 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 460/644 (Kart başına hasar. Her saldırıda 3 kart atar.)
  • Hareket Hızı: 720 
  • Yeniden Dolum Hızı: 2 saniye 
  • Saldırı Menzili: 8
  • Süper Saldırı Menzili: 6,67
  • Vuruş Başı Süper Şarj: %8,3/%18 (İlki normal saldırı, ikincisi süper saldırı değeridir. Saldırının değdiği kişi sayısı kadar artar.)

Tara Brawl Stars Resmi

Tara resimlerine ve kostüm resimlerine yukarıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz. Tara Brawl Stars resmine sağ tıklayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz