Tencent PUBG Mobile Nedir?

Tencent PUBG Mobile Nedir?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

Küçükten büyüğe herkesin oynadığı, günümüzde popülaritede çığır açan Pubg Mobile artık büyük ekranda da oynanabilecek. Peki bunu sağlayan Tencent Pubg Mobile nedir? 

Yeni Bir Pubg Mobile Modu: Tencent

Pubg Mobile hayatta kalma mücadelesi verilen savaş oyunlarından biri. Günümüzde çok fazla oynanan oyunlardan bir tanesi haline geldi. Özellikle oyun popülerleştikçe oyuncuların da beklentileri artmaya başladı. Sizler için hazırlamış olduğumuz metnimizin devamında, bu beklentileri karşılayan özelliklerden en çok kullanılan sürümü tanıtmaya çalışacağız.

Tencent Pubg Mobile Ne İşe Yarar?

Tencent PUBG mobile nedir diye soracak olursak eğer, son dönemin en popüler oyunu olan Pubg’nin bilgisayarlı mobil destek sürümü diyebiliriz. Bu eklenti sayesinde artık oyunumuzu büyük bir erkanda rahat bir şekilde oynayabiliyoruz. 

Tencent Gaming Buddy adında piyasaya sürülen bu mod, genellikle telefondan oynadığımızı oyunu bilgisayarımız üzerinden de oynayabilmemizi sağlıyor. Peki bu anlatmış olduğumuz sürümü bilgisayarımıza nasıl indireceğiz? Haberimizin devamında en pratik detaylı bilgileri vereceğiz.

Tencent Pubg Mobile Nasıl İndirilir?

Genel olarak telefonda ya da tablet gibi mobil cihazlarımızda oynadığımız Pubg mobile oyununu artık bilgisayarımıza da indirebiliyoruz. Peki bu Tencent Pubg mobile nedir? Tencent pubg mobile nasıl indirilir? Alt kısımdaki aşamaları takip ederek bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

  • Tencent Gaming Buddy indirebilmek için ilk olarak buraya giriş yapıyoruz.
  • Hemen ardından karşımıza çıkacak sayfada indir butonuna tıklıyoruz.
  • İndirdiğimiz dosyanın üzerine tıklayıp çalıştır diyoruz. Bir sonraki aşamada da Install butonuna basıyoruz.
  • Kurma işlemi tamamlanıyor ve ardından start diyoruz.
  • Burada karşımıza emülatör sayfası açılıyor ve otomatik bir indirme işlemi daha başlıyor. Bunun da bitmesini bekliyoruz.
  • Otomatik indirme tamamlandıktan sonra PUBG Mobile butonuna tıklıyoruz.
  • Son aşamamız da bitiyor ve artık Pubg Mobile oyunumuzun bilgisayarımıza kurulum işlemi tamamlanmış oluyor.

Tencent Pubg Mobile Kurulum

Üst kısımda belirtmiş olduğumuz tüm işlemleri sırasıyla yaptığımız zaman oyunu bilgisayarımıza kurmuş sayılıyoruz. Artık yapmamız gereken birkaç ufak ayar ile Pubg Mobile oyununu bilgisayarımızda oynayabiliriz. 

Öncelikle Tencent menüsünden Pubg Mobile seçip oyunu başlatıyor. Facebook ya da Twitter hesaplarımızdan biriyle oyuna giriş yapıyoruz. 20-30 saniye bekledikten sonra oyuna giriş yapmış oluyoruz. Artık Pubg Mobile oyununu bilgisayarımızdan rahatlıkla oynayabiliriz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz