TFT Mobil Ne Zaman Çıkıyor ? Tarih Kesinleşti

TFT Mobil Ne Zaman Çıkıyor ? Tarih Kesinleşti

Riot Games 10 yıl yıldönümü bir parçası olarak, TFT mobil olacağı ortaya çıktı ve şimdi bunun ne zaman olacağı hakkında bir fikrimiz var.

TFT ilk başladığında, oyuncular en sevdikleri LoL şampiyonlarını yeni bir ışıkta gördükleri için çok heyecanlandılar.Özünde, TFT mobil cihazlarda her zaman oldukça iyi çalışabilen bir oyun gibi hissettirdi ve şimdi bu gerçek oluyor.

LoL 10.3 Yama notları buradan ulaşabilirsiniz. TFT 10.3 Yama Notlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

  • Daha fazla oku : LoL Mobile Ne zaman Çıkacak ? LoL Wild Rift Çıkış tarihi

TFT mobil ne zaman çıkıyor?

TFT Mobil 2020‘de geleceğini biliyoruz, ancak ne zaman çıkacağı meçhuldü.Şimdi ise çıkış tarihine daha çok yaklaşıldığını anlıyoruz.TFT tasarımcısı Stephen ‘Mortdog’ Mortimer, oyunu 31 Mayıs’tan önce çıkacağını söyledi, böylece tarih aralığını biraz daha daraltmış oldu.

Bu içerik 18.03.2020 tarihinde kontrol edilmiştir.

GüncellemeTaktik Savaşları Mobile ücretsiz oynanabilecek ve 19 Mart’ta Google Play ve Apple App Store‘da mevcut olacak. Google Play de şimdiden TFT mobile sayfasını açtı ve ön kayıtlar başladı.

  • Daha fazla oku : TFT En iyi Komplar

Tabii ki, birkaç ay içinde çok şey değişebilir. Riot Games, hayal kırıklığına uğratmak istemeyeceği kadar büyük bir hayran kitlesine sahip.

Bir kaç gün içinde 2020’ye gireceğimiz için, artık gündelik haberlerle TFT mobil’i takip edebiliriz.

TFT mobil ne zaman çıkacak

Bu arada, oyuncular nihayet mobil cihazlara ulaşmadan önce TFT’ye gelen tüm yeni içeriklerden yararlanabilirler. Set 2 çıktı ve oyuncuların birçok yeni üniteyi denemelerine izin verildi.

Daha fazla oku : TFT Set 3 Çıkış Tarihi

TFT mobil sürümle bağlantılı olacağından, oynayacağınız maçların hepsi ikisinde de geçerli olacaktır, dikkat etmenizi öneririm.

TFT için güçlü bir bilgisayara sahip olmak gerekli değildir, bu yüzden yanınızda idare eder dizüstü bilgisayarınız varsa, kazanılması gereken bir maç varsa mobili beklemek mantıklı değil.

Daha somut bir çıkış tarihi haberi verildikten sonra, size ilk bildiren biz olacağız!

Bu içerik 31.01.2020 tarihinde kontrol edilmiştir.

Güncelleme: TFT Mobil bir aksilik olmaz ise 18 Martta çıkacağı duyuruldu.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz