TFT SET 3 Çıkış Tarihi Taktik Savaşları

TFT SET 3 Çıkış Tarihi Taktik Savaşları

TFT Elementlerin yükselişi yeniliği henüz eskimiş olmasa da, baş tasarımcı Stephen “Mortdog” Mortimer, Set 3 çıkış tarihi için bir ipucu bıraktı.Elementler ne işe yarıyor yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Riot, Set 2’nin sonuna geldiği zaman için belirli bir tarih vermedi, ancak hayranlarına bugün Twitch akışı sırasında anlaması için gereken ipuçları sundu.

“Belirlenmiş bir tarih var mı?” soruna karşılık, Mortdog: “Evet, ilan edemiyorum. Tüm söylediğimiz, Set 2’nin Set 1 kadar süreceği. Bu yüzden insanlara matematik yapmalarını söylüyorum. ”

TFT Set 3 Galaksiler Şampiyon ve sınıflarına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Daha fazla oku : TFT Mobile Çıkış Tarihi

TFT Set 3 Çıkış Tarihi

tft set 3 çıkış tarihi
tft set 2 ne zaman bitiyor

TFT, 26 Haziran’da Set 1 başladı ve 6 Kasım’da tam olarak 19 hafta sürdü. Takvimi incelemek gerekirse, Set 3’ün 18 Mart civarında piyasaya sürülebileceği görülüyor. Ancak Riot tarihi resmi olarak onaylamadı ve geliştirme sırasında geliştiricilerin sorunla karşılaşması durumunda tarih değişebilir.

Mortdog ayrıca Set 1 ve Set 2 sadece beş maliyetli birime sahip olmanın şampiyonları elde etmeyi çok kolaylaştırdığını açıkladı. Geliştirici, Set 3 için beş maliyetli birim havuzunu birer birer genişletmeyi planlıyor.

  • Daha fazla oku : TFT Set 2 En iyi Kompları
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz