The King Of Fighters Allstar Haziran Güncellemesi – Avantajlar ve Yenilikler

The King Of Fighters Allstar Haziran Güncellemesi – Avantajlar ve Yenilikler

Netmarble’ın popüler mobil aksiyon rol yapma oyunu (RPG) THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR haziran güncellemesinde, ‘Yakut İade Etkinliği’ ile karakter koleksiyonunu daha da kuvvetlendirmek isteyen oyunculara yepyeni bir temel mekanik sunuyor. Karşınızda Kudretlendirme Güncellemesi.

The King Of Fighters Allstar Haziran Güncellemesi

The King Of Fighters Allstar Haziran Güncellemesi - Avantajlar ve Yenilikler
The King Of Fighters Allstar Haziran Güncellemesi
  • Sınırlı süreli ‘Yakut İade’ etkinliği oyunculara, önceden harcadıkları miktara göre ödüllendirmenin yanı sıra günlük görev, giriş ve yeni giriş teklifleriyle yeni oyuncularda 30.000 yakuta, eski oyuncularda ise 40.000 yakuta kadar kazanma şansı sunuyor. Bu etkinlikten kazanılabilecek yakutlar 4 Haziran – 23 Temmuz arasındaki sınırlı sürede harcanmak zorundadır.[이1] 
  • THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a gelen başka bir yenilik de ‘Kudretlendirme Özelliği’. Oyuncular artık 90. Seviyeye ulaşmış olan dövüşçüleri, kısa süre önce eklenen ‘Kudretlendirme Zindanları’ aracılığıyla elde ettikleri yeni ‘Kudretlendirme’ ve ‘Damga’ malzemeleri ile kudretlendirebilecekler. Dövüşçüler kudretlenince güçlü Kudretli yeteneklerini kullanabilecekler. Dahası her dövüşçü maksimum beş kudret derecesi ile değer artışları ve başka avantajlar elde edebilir.
  • Bu güncellemenin bir parçası olarak yeni ve eski oyuncular 30 Haziran’a kadar sınırlı bir süre için verilen özel bir ödülle THE KING OF FIGHTERS 97’den Orochi’yi elde etme şansına kavuşacak. Bu ödülle ilgili daha fazla ayrıntıyı THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR resmi forum sayfasından elde edebilirsiniz.
  • THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’da oyunculara düşman dalgaları, dev baş düşmanlar ve rakip dövüşçü takımlarıyla yüksek tempolu dövüşler sunar. Heyecan, son teknoloji grafikler, canlı renkler ve inanılmaz animasyonlarla bir arada geliyor. Dahası, KOF’un ‘94’ten XIV’e tüm klasik dövüşçülerine ek olarak sezon etkinliklerinin yanı sıra TEKKEN 7 ve SAMURAI SHOWDOWN gibi IP’lerle yapılan işbirlikleri sayesinde 130’dan fazla dövüşçü ve düzenli içerik güncellemeleri de cabası.

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR  175’inüstünde ülkede  Google Play ve App Store’dan indirilebilir. İngilizce, Tayvanca, Endonezyaca, Taylandca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Rusça ve Alkmanca dil destekleri de mevcuttur. 

Daha fazla bilgi için THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’ı 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz