Valheim Atabey Ne İstiyor?

Valheim Atabey Ne İstiyor?

admin

Valheim Atabey, oyunda yenmeniz gereken bosslardan birisidir. Valheim Atabey ne istiyor, nerededir bilmiyorsanız canınız tehlikede olabilir. Siz nerede olduğunu bilmeden hareket ederken saldırıya maruz kalabilirsiniz.

Atabey, Eikthyr’den daha güçlü bir boss olduğundan gücünüzden emin olmadan onunla savaşmaya çalışmayın. Atabey boyutları çok büyük ve tek başına savaşmayan bir bossdur. Tüm bu nedenlerden dolayı ona karşı hazırlıklı olmasınız. Bu yazımızda Valheim Atabey ne istiyor açıklayacağız.

Valheim Atabey Ne İstiyor?

Valheim Atabey’i bulabilmek için doğduğunuz adadaki rünleri kontrol edin. Eğer “Vegsivir Atabey” taşlarına rastlarsanız “E” tuşuna basarak konumu kaydedin. Artık konum mini oyun haritasında görünecektir. Atabey’in konumu sizin doğmuş olduğunuz, yani taşları bulduğunuz adada değildir; bunu unutmamalısınız.

Atabey, bir tapınaktadır. İşaretlediğiniz konuma gittiğinizde kendinizi bir tapınakta bulursunuz. Valheim Atabey ne istiyor sorusuna gelecek olursak, Valheim adak istiyor. Yani Eikthyr için adadığınız gibi Valheim’e de adak adamalısınız. Adakların ne olabileceği tapınaktaki sütunlarda yazılıdır.

Valheim Atabey 3 tane kadim orman tohumu ister. 3 tohumu çıkardığınızda ekranda pembe bir bulut oluşur ve “adak adadın” yazısı çıkar. Bundan sonra Atabey’le savaşmaya başlayabilirsiniz. Savaşmaya başlamadan önce ekipmanları kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Eğer ekipmanlarınız yetersizse Atabey’e karşı şansınız az olacaktır.

Adanan tohumlar geri alınamaz. Başka bir adak için yeni tohumlar toplamanız gerekir. Yeni tohumları yaratıkların toplanma alanlarından toplayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz