Valheim Ev Yapımı Nasıldır?

Valheim Ev Yapımı Nasıldır?

admin

Valheim ev yapımı, oyuna başlayan herkesin eninde sonunda kalkışacağı bir iştir. Viking ormanlarındaki yoğun yağmurlardan ve diğer tehlikelerden korunabilmek için bir ev şarttır. Evi olmayan birisinin hayatta kalmaya çalışması oldukça zor olacaktır. Dışarısı tehlikeye açık olduğundan bir barınağa sahip olmak her zaman avantajlıdır.

 

Ev yapmak herkes için bir ihtiyaçken birçok oyuncu nereden başlayacağını ve nasıl yapacağını bilmez. Bu nedenle başarısız evler sonucunda kendileri veya eşyaları zarar görür. Bu yazımızda Valheim ev yapımı nasıldır açıklayacağız.

Valheim Ev Yapımı Nasıldır?

Ev yapımında birçok malzemeye ve eşyaya ihtiyaç vardır. Bu nedenle öncelikle bunları temin etmeniz gerekir. Malzemeleri ve eşyaları topladıktan sonra keyfinize göre bir ev inşa edebilirsiniz.

İnşaatın en önemli eşyası çekiçtir. Çekiç olmadan inşaata başlayamazsınız. Çekiç yapımını bitirdikten sonra bir çalışma tezgahı yapmanız gerekir. Çalışma tezgahı Valheim’de bir şeyler üreteceğinizde kullanacağınız alandır. Tezgahı yaptıktan sonraki kısım elinizdeki malzemelere ve sizin yaratıcılığınıza bağlıdır.

Valheim ev yapımı için ahşap veya taş kullanılabilir. Malzeme sayısına göre her ikisini birden kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Evi yaparken öncelikle zeminden başlamanızı tavsiye ederiz. Düz bir zemin oluşturduktan sonra zeminin üzerine duvarları yükseltmeye başlayabilirsiniz. Duvarlar istediğiniz yüksekliğe oluştuktan ve evin etrafını tamamen çevreledikten sonra çatı yapımına geçin. Evin ölçülerini kendinize uygun yapın sonra yıkıp tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz