Valorant 3.Kısım Ne Zaman Başlayacak?

Valorant 3.Kısım Ne Zaman Başlayacak?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Valorant

Sevilen oyun Valorant’ın 2. kısmının bitmek üzere olmasından dolayı oyuncular heyecanla Valorant 3.kısım ne zaman başlayacak diye bekliyor. Valorant 3. kısım tabii ki 2. kısımla aynı olmayacak; Riot Games’in yaptığı resmi açıklamayla 3. kısıma nelerin ekleneceği duyuruldu. Valorant’a 3. kısım için hangi yenilikler gelecek, Valorant 3.kısım ne zaman başlayacak gibi soruların cevaplarına bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

Valorant 3. Kısım Yenilikleri Nelerdir?

Valorant’ın resmi Twitter hesabından 3. kısım için  oyuna yeni bir ajan ve yeni bir harita ekleneceği duyuruldu. 3. kısımda dahil edilecek ajanın adı Skye. Ancak ajanın tüm özellikleri şu anlık sır gibi saklanıyor. Skye hakkında bilinen tek şey resminden yola çıkarak güçlü bir kadın savaşçı olduğu tahmin ediliyor.

Valorant 3.kısım ne zaman başlar diye merak ederken oyuncuların merakını ve heyecanını daha da artıran şey yeni yayınlanacak harita Icebox. Icebox, keskin nişancılar için vazgeçilmez bir harita olacak. Bu harita terk edilmiş bir Kingdom araştırma merkezidir. Bu haritanın kendine göre avantajları bulunuyor. 

Spike’ı saklamak için karları kullanabilirsiniz. Kar birikintilerinin içine yerleştirilmiş Spike’ı kimse fark edemeyecektir. Çelik halatlara tırmanarak herkes tarafından keşfedilememiş noktalara çıkıp kaderinizi değiştirecek bir strateji izleyebilirsiniz. 

3. Kısım Rekabet Yenilikleri

Resmi duyuruya göre rekabetçi moda şu yenilikler gelecek:

  • Kısım Kademesi Rozeti, bir sonraki rekabetçi kısmında geliştirilebiliyor.
  • Dereceli sırasında girme koşulu 6 kademeden 3 kademeye indirildi.
  • Ping iyileştirmesi yapmak için kendi isteğinize göre sunucu seçebilirsiniz.
  • Ölümsüzlük ve kademe değerleri artık oyun kazanma ve kaybetme istatistiğine göre hesaplanıyor.

3. Kısım Savaş Bileti Yenilikleri

Resmi duyuruya göre savaş biletleri şu şekilde değişecek:

  • Haftalık görev takibinde daha çabuk açılan ödüller yer almaya başladı ve savaş biletinin sonuna ekstra aşamalar eklendi.
  • Biletle Altın Afet Vandal, Disko Topu Uğuru, Elektro Bucky gibi içerikler açılabilir.

Silah Kaplaması

Yeni silah kaplaması olan Anomali paketi kaynağı bilinmeyen gücü ile Phantom, Sheriff vs. birlikte kullanılabilir.

Peki, Valorant 3.kısım ne zaman başlayacak?

Valorant 3.Kısım Ne Zaman Başlayacak?

Valorant 2. kısım 5 Ekim tarihinde sona erdi. Valorant 3.kısım ise kademeli olarak oyuna dahil olacak. 13 Ekim-27 Ekim tarihleri arasındaki süreçte; Icebox dereceliler için 13 Ekim derecesizler için 27 Ekim’de, savaş bileti 13 Ekim’de, silah kaplaması 13 Ekim’de, rekabet düzenlemesi ve Skye 27 Ekim’de oyuna dahil olmuş olacak.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz