Valorant Arkadaş Nasıl Eklenir?

Valorant Arkadaş Nasıl Eklenir?

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Valorant

Tüm oyuncular Valorant kapalı betaya girmek için can atıyorlar, ancak oyunlara tek başına atlamak eğlenceli değil.Peki Valorant Arkadaş Nasıl Eklenir?

VALORANT dahil , herhangi bir taktik birinci şahıs nişancıda takım çalışması çok önemlidir . Aynı takımla oynamak, ekibinizin sinerji ve iletişim kurmasına yardımcı olabilir. Ancak Riot’un yeni oyununa arkadaş eklemek kafa karıştırıcı olabilir.

VALORANT’a nasıl arkadaş ekleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır .

Valorant Arkadaş Nasıl Eklenir?

Valorant Arkadaş Nasıl Eklenir?

Oyuna giriş yaptıktan sonra, ekranın sağ alt köşesindeki artı işaretine tıklayın. Bir Riot Kimliği ve Kısa açıklama girmenizi isteyen bir alt menü açılacaktır. İsteğin gönderilebilmesi için oyuncuların uygun kimliği sol tarafa ve Tagline numarasını (hashtag sembolü olmadan) sağ tarafa yazmanız gerekir.

Riot ID’lerinin ve Tagline’larının ne olduğundan emin değilseniz, Riot web sitesindeki hesap sayfanızı ziyaret edin . Adınızı ve Kısa açıklama’yı görmek ve üzerinde değişiklik yapmak için Riot ID sekmesini tıklayabilirsiniz.

VALORANT’a hâlâ arkadaş ekleme konusunda sorun yaşıyorsanız , oyuncular League of Legends istemcilerine giriş yapabilir ve oraya bir arkadaş ekleyebilir. VALORANT’a bir sonraki girişinizde , yeni arkadaşınızın arkadaş listenizde açıldığını göreceksiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz