Valorant Çıkış Tarihi, Valorant Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Çıkış Tarihi, Valorant Ne Zaman Çıkacak?

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Valorant

Riot Games oyunu Valorant, Overwatch, CS: GO ve hatta TF2 ile karşılaştırılan 5v5, yuvarlak tabanlı, taktik bir nişancı olan Valorant ile birinci şahıs nişancı türüne ilk girişini resmen tanıttı.

İlk olarak sadece Proje A olarak bilinen Valorant, 2 Mart’ta dünyaya açığa çıkarmadan önce FPS’lerini bir süre beklemede tuttu. Diğer FPS oyuncuları 2 dakikalık oyunun avantajlarını ve dezavantajlarını ortaya çıkardığı için heyecan, beklenti ve merakla karşıladı.

VALORANT NE ZAMAN ÇIKACAK?

VALORANT ÇIKIŞ TARİHİ Valorant ne zaman çıkacak?

Riot Games, Valorant’ın 2020 Yazında başlayacağını doğruladı. Ancak, yazım sırasında kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı. 2 Mart basın açıklamalarında Riot, Valorant’ın 2020 Yazında “dünyanın birçok bölgesinde” piyasaya sürüleceğini doğruladı.

VALORANT BETA OLACAK MI?

Valorant ne zaman çıkacak? Oyun, lansmandan sadece birkaç ay sonra, Riot’un Valorantı piyasaya sürmesi durumunda, beta zamanı hızla yaklaşabilir. İçerik oluşturucuları ve e-spor uzmanları için oyunun oynanabilir bir sürümü olduğunu doğrulayan zaten kapalı beta ardında oyun oturumları yapıldı.

VALORANT ÇIKIŞ TARİHİ

Rod ‘Slasher’ Breslau daha önce kaynakların 2 Mart’ta bir beta ayrıntısının yayınlanacağını iddia ettiğini bildirmişti, ancak duyuru geldiğinde hiçbir beta doğrulanmadı. Eurogamer tarafından hazırlanan bir raporda beta’nın “önümüzdeki birkaç gün içinde” yapılacağı iddia edildi, ancak henüz Riot tarafından onaylanmadı.

Ancak bu, beta’nın tamamen olmayacağı anlamına gelmez. Oyunun 2020 yazındaki ilk sürümünün, tam bir sürümden önce tüm karışıklıkların giderilmesi için aslında oyunun beta sürümü olması da mümkündür.

VALORANT PS4, XBOX VEYA MOBİL’DE OLACAK MI?

Şu anda, Valorant PC’ye özel olacak ve konsol veya mobil cihazlara geleceğine dair bir ipucu bile yok. Oyun, PC oyunu göz önünde bulundurularak baştan sona tasarlanmış, çünkü Riot sadece bir fare ve klavye ile elde edilebilen son derece hassas amaç ve hareket mekaniğine sahiptir. Onlar “çok çeşitli PC donanımında çalışacak şekilde optimize edilecek ve küresel bir kitlenin rekabet etmesine izin verileceğini” söylüyorlar.

Mobil Valorant ne zaman çıkacak?

Riot, PC’nin ötesine, diğer sürümlerle, yani bir mobil sürümü olan Legends of Runeterra ile genişleme istekliliğini gösterdi. Lansman sırasında Valorant’ın yalnızca PC olmasını bekliyoruz, ancak popülerliğine bağlı olarak gelecekte diğer cihazların sürümlerini görebiliriz.

VALORANT’I OYNAMAK ÜCRETSİZ Mİ?

Valorant’ı oynamak ücretsiz mi? Evet, Valorant, League of Legends gibi% 100 ücretsiz oynanabilir. Tahminen. Riot, oyundan kozmetiklerle para kazanacak, ancak kesin kozmetik sistem, sezon veya ‘savaş kartı’ yapıları hakkında henüz bir ayrıntı açıklanmadı.

Valorant hakkında daha fazla açıklama ve ayrıntılar için Twitter’da Dexerto ve ValorantUpdates’e bağlı kalın. Bu oyun hakkında hala bilmediğimiz çok şey var, ancak atıcı türün uzaya girmesi için başka bir büyük oyuncuya hazırlanırken, yılın en çok beklenen oyunlarından biri haline geliyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz