Valorant Crosshair Ayarı

Valorant Crosshair Ayarı

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - Valorant

Valorant crosshair ayarı, kişiselleştirmek için sayısız olanak sunuyor.Crosshair ayarı Önemsiz bir ayrıntı gibi görünebilir, ancak daha hızlı ve daha doğru bir şekilde hedeflemenize yardımcı olmak için önemlidir.

En iyi Valorant crosshair ayarını ararken önemli kriterler, odaklanmış kalmanızı veya hedefi görmenizi engellemeden her durumda görünür olma arasındaki dengeyi bulmaktır. İşte VALORANT crosshair ayarı hakkında bir kaç ipucu;

Valorant Crosshair Ayarı

Valorant Crosshair Ayarı

Crosshair Rengi

Crosshair ayarında varsayılan renkten farklı bir renk seçerek başlamak genellikle iyi bir fikirdir. Kırmızı veya yeşil gibi canlı bir renkte olan çizgiler, genellikle çevreye uyum sağlamadığı için siyah veya beyazdan daha kolay göze çarpar.

Ana hatlar

Ana hatlar kalınlık ekler ve crosshair daha kolay tespit edilmesini sağlar. Ancak burada canlı bir renk seçtiğinizde kullanışlı değildir.

Hareket ve ateşleme hatası

Bu seçenek crosshair hem iç hem de dış çizgileri için etkinleştirilebilir. Hareket ve atış hataları, mermilerinizin yürüme veya koşma gibi hareketleriniz nedeniyle ne zaman yayıldığını ve sürekli ateş ederek geri teptiğinizde ortaya çıkar.

Yeni başlayanlar için, bir hedefi her zaman değiştirmeden tutmak için iç çizgileri devre dışı bırakmak yararlı olabilir. Bunları dış hatlara koyun. Hedefler etrafında, hatalar açıkken yayılan dört noktadır. Daha doğru olmak için hareket etmeyi veya ateş etmeyi bırakmayı hatırlamanıza yardımcı olabilir. Gerekli refleksleri aldıktan sonra bunları devre dışı bırakabilirsiniz.

Dış hatlar

Dış çizgiler esas olarak hareket ve ateşleme hatalarını koymak için yararlıdır. Yeni başlayanlar için yararlıdır veya onlardan rahatsız olmayacağınızdan eminseniz, ancak nadiren etkinleştirilirler.

Profesyonel Yayıncıların Kullandığı Valorant Crosshair Ayarları

Profesyonel Yayıncıların Kullandığı Volarant Crosshair

En popüler VALORANT yayıncılarının kullandığı crosshair ayarları . Gördüğünüz gibi, mükemmel bir crosshair diye bir şey yoktur. Ancak, genel olarak, hemen hemen hepsi ortak olarak küçük olma ve canlı bir renge sahip olma gerçeğine sahiptir.

İzlenen oyuncunun crosshair gösterme seçeneği oyun içinde varsayılan olarak etkinleştirildiğinden, crosshair bazen değiştiğini görmek de bir hata değildir. Crosshair ayarlarından kapatabilirsiniz.

Size en uygun Valorant crosshair ayarını bulmanın en iyi yolu, seçeneklerle oynamak ve birkaçını oyun içinde test etmektir. O zaman, doğal olarak en rahat olduğun şeyi göreceksin.

Valorant Crosshair ayarları hakkında sizin düşünceleriniz neler, bunları bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz