Valorant Dereceli Nasıl Girilir ? Ranked Girme Koşulları

Valorant Dereceli Nasıl Girilir ? Ranked Girme Koşulları

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Valorant

Bu yazımızda sizlere Valorant Dereceli Nasıl Girilir, puan sistemi, arkadaşlarla birlikte sıralamaya girmek vb şeyler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Valorant resmi lansmanından bu yana, Riot oyunu doğru yönde ilerletmek için yavaş yavaş yeni özellikler ve güncellemeler yaptı. Bu özelliklerden biri, ciddi olmak, dereceli sıralamasında yükselmek ve tüm arkadaşlarının en iyisi olduklarını kanıtlamak isteyenler için çok beklenen bir sıralama / dereceli modudur.

Valorant Dereceli Nasıl Girilir ? Ranked Girme Koşulları

Valorant Dereceli Nasıl Girilir ?

Valorant dereceli nasıl girilir dendiğinde bir kaç koşulu yerine getirmeniz gerekiyor.Bunları aşağıda sizin için sıralıyoruz ;

  • Dereceli modun kilidini açmak için 20 tane derecesiz maç oynamanız gerekiyor.
  • Üst sıra olan Radiant hariç 8 sıra ve her biri için 3 kat vardır.
  • 5 oyuncuya kadar sıraya girebilirsiniz.
  • Rakip maçlar 14 gün içinde oynanmazsa sıralama gösterilmez, ancak rütbeniz arka tarafta sabit kalır.

Valorant Dereceliyi Nasıl Açarım ?

Rekabetçi eşleştirmenin kilidini açmak için 20 Derecelendirilmemiş maçı tamamlamanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra, Müsabaka modu eşleştirme menüsünden seçilebilir, böylece Radiant rütbesine ulaşmak için görevinizi başlatabilirsiniz.

Sıralamaya başlamadan önce 5 yerleşim maçı tamamlamanız gerekir. Bu maçların nasıl geçtiğine ve bu oyunlardaki kişisel performanslarınıza bağlı olarak, sıralamaya girersiniz. Son derece iyi değilseniz ve tüm yerleşimlerinizi kolayca kazanmadığınız sürece oyun genellikle insanları oldukça düşük bir seviyede başlatır.

Valorant Puan Sistemi Var mı ?

Neredeyse kesinlikle benzer yetenekli oyuncularla eşleşen gizli bir MMR / ELO sistemi var.Güçlü performanslarla arka arkaya birden fazla kazanırsanız, yükselmeyi bekleyin. Beklediğiniz gibi, birkaç kaybetmeye başlarsanız muhtemelen düşersiniz.

Arkadaşlarımla sıraya girebilir miyim?

Bir grup arkadaşınız varsa, 5 kişilik bir partiyle sıraya girebilirsiniz. Bununla birlikte, kiminle parti yaparsanız yapın, sizden 2 kademede (6 seviye) olmalıdır. LoL da bulunan 1 kademe alt ve üst gibi bir sistem.

Bir Süre Dereceli Oynamazsam ne olur?

Sıralama hareketsizliği izlenecektir. 14 gün içinde rekabetçi bir maç oynamazsanız, hesabınız “etkin değil” olarak değerlendirilir ve rütbeniz gizlenir. İlk maçınız tekrar sıralandıktan sonra tekrar görülebilir. Riot rütbenizi bozmaz, geri dönene kadar saklar, bu yüzden bir süre tatile giderseniz korkmayın.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz