Valorant Dereceli Ne Zaman Gelecek?

Valorant Dereceli Ne Zaman Gelecek?

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Valorant

Riot Games, Valorant dereceli moda sahip olmayacağını ve sıralamalı bir modla başlamayacağını açıkladı . 

Duyuru, ESPN’nin Riot geliştiricilerinin hayranların yaklaşan lansmanla ilgili sorularının çoğunu yanıtlamak için hazır oldukları 12 saatlik lansman akışının bir parçası olarak geldi . Topluluk tarafından çokça konuşulan bir konu, tekli dereceli sıraya, hiçbir partiye izin verilmeyen ve tüm oyuncuların arkadaşlarıyla değil kendi başlarına olacağı bir eşleştirme moda duyulan ihtiyaç duyulmasıydı.

Ancak, geliştirme ekibi solo sıranın yakında Valorant’a gelmeyeceğini doğruladı . Aynı şey potansiyel bir ikili sıra için de geçerli.  

Ekip, veriler söz konusu olduğunda, küçük partilerin beş kişilik tam takımlara karşı geldiklerinde çok büyük bir fark olmadığını, bu nedenle valorant dereceli solo biraz anlamsız olduğunu söyledi.

Valorant Dereceli Ne Zaman Gelecek?

Valorant Dereceli Ne Zaman Gelecek?

Valorant Dereceli Ne Zaman Gelecek?

Ancak, akışın geliştiriciler kısmının sona ermesinden birkaç dakika sonra, üst düzey oyuncularla röportaj yapıldı ve beş kişilik tam takımlara karşı oynamak zorunda kalmalarını durdurmak için solo bir sıra görmek istediklerini söyledi. Topluluk, bu konudaki benzer duyguları hakkında da akım oluşturdu, bu yüzden bu duygu devam ederse Riot’un bu karar hakkındaki fikrini değiştirmesi gerektiğini görebiliriz. 

GÜNCELLEME 23.06.2020

Riot Games , Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla ranked sisteminin ya yarın ya da 1.2 yamasıyla beraber haftaya geleceğini duyurdu.

Güncelleme haberi geldiğinde direkt olarak size aktaracağız. “Söylentilere göre 2. büyük güncelleme sonrasında valorant dereceli modunun aktif edileceği konuşuluyor”. Yani ortalama 30-40 gün aralığında valorant dereceli sistemi aktif olması yönünde bir gelişme olabilir. Takipte kalarak ne zaman geleceği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başka yerlerde geliştirici ekibi, beta sürümünde bulunmasına rağmen, sıralı oyunun lansmanda kullanılamayacağını da doğruladı. Böylece yeni oyuncular sıralı maçlara girmek zorunda kalmadan oyunu öğrenebilecekler. Lansman sırasında birçok kişi sıralı oyunlara mümkün olan en kısa sürede girmek isteyecektir, bu da birçok oyuncunun oyunu öğrenirken rekabetçi modda oynamasına yol açacaktır ve bu da takımlarındaki daha deneyimli oyuncular için ideal bir durumdan daha azını yaratacaktır. Bir süreliğine geri çekilmek, herkesin temel bilgileri öğrenmesi için zaman tanır. 

Riot, Polygon ile yaptığı röportajda, sıralama modu resmi olarak başlatıldığında en üst sıraların yeniden adlandırılacağını doğruladı . Birçoğu en yüksek rütbenin Valorant olarak adlandırıldığını ve bazılarının biraz kafa karıştırıcı olduğunu eleştirdi . Yeni ad şu anda bilinmemektedir, ancak büyük olasılıkla en iyi oyuncular için skor tabloları biçiminde bu üst sıraya çıktığınızda oynamaya devam etmek için bir çeşit daha teşvik olacak gibi görünüyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz