Valorant Gece Pazarı Değişecek Mi?

Valorant Gece Pazarı Değişecek Mi?

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - Valorant

Valorant, kişiye özel market kültürünü yansıtan gece pazarı ile büyük ses getirdi. Yakın tarihte açılmış olan Valorant Gece Pazarı değişecek mi diye oyuncular merak ediyor. Pazarın değişmesi yeni skinlerin gelmesini ifade ettiğinden, herkes pazarın değişmesini ister.

Bu yazımızda Valorant Gece Pazarı hakkında merak edilen tüm soruları cevaplandırmaya çalışacağız.

Valorant Gece Pazarı Nedir?

Gece Pazarı, her bir oyuncuya özel ürün barındıran market çeşididir. Gece Pazarı’nda 6 silah kaplaması bulunur. Pazarda bulunan kaplamalar rasgele belirlenir ve her oyuncuya farklı bir kaplama verilir.

Gece Pazarı’nı diğer mağazalardan ayrı tutan bir diğer özelliği ise kişiye özel indirimler olmasıdır. Pazarda bulunan 6 silah kaplaması normal indirimlerin haricinde size özel indirimlere tabi tutulur.

Gece Pazarı’nda bulunan ürünlere farklı kısımlarda rastlayabilirsiniz. Kaplamalar rasgele belirlendiği için, daha önce sahip olduğun bir kaplama pazarda karşına çıkabilir.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Değişecek?

Oyuncuların Gece Pazarı’nın sık sık değişmesini isterler. Böylece kısa süre içerisinde birden farklı kaplama satın almayı amaçlarlar. Gece Pazarı’nın değişim zamanları bellidir. Pazar girdiğinizde kaç gün sonra değişeceğini görebilirsiniz.

Pazar girdiğinizde “NIGHT.MARKET” yazısının altında kaç gün kaldığı yazar. Oradaki yazı İngilizce olduğu için anlamamış olabilirsiniz. Örneğin “ends in 24 days” yazıyorsa 24 gün içinde kapanıyor demektir. Süre dolduktan sonra pazar yenilenir ve yeni 6 kaplama pazara eklenir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz