Valorant Haftalık Görevler Ne Zaman Yenileniyor?

Valorant Haftalık Görevler Ne Zaman Yenileniyor?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Valorant

Valorant haftalık görevler ne zaman yenileniyor? Riot Games’in 6 yıllık üstün emekleriyle piyasalara sunduğu Valorant, birçok oyuncunun gözbebeği konumunda. 

Daha önce League of Legends’i tasarlayıp küresel oyun piyasasında yeni bir çığır açan ekip, bu kez 2 Haziran 2020 tarihinde yepyeni bir yüzle oyunseverlerin karşısına çıktı.  

Valorant Haftalık Görevler Ne Zaman Yenileniyor? 

2014 yılında Riot Games’in başarılı operasyon ekibi tarafından üzerine kafa patlatılan bu oyun, ancak 2 Haziran 2020 tarihinde bitirilebildi. Yani, oldukça profesyonel bir ekibe sahip Riot Games şirketi, Valorant’ı oynayan bireylerin kusursuzluğu keşfetmesi için 6 koca yıl harcadı. 

Oyun hazırlanırken arka planda sanat yönetmeni de çalıştı, yazılım mühendisi de hatta yıllarını Riot Games oyunlarına vermiş bir oyuncu da. Peki, valorant haftalık görevler ne zaman yenileniyor? 

  • Oyuncuların en merak ettiği soruların başında bu geliyor. Riot Games tarafından piyasalara sunulan Valorant’ta haftalık görevlerin yenileneceği tarih çok öncesinde belirlendi.
  • Oyun yetkilileri tarafından her oyuncuya her gün uyacağı şekilde görevler verilir ve bu görevler haftalık olarak güncellenir.
  • Oyun yetkilileri, bu göreve harfiyen uyulduğu takdirde oyunculara Ajan unvanı verileceği vaadinde bulunur.
  • Ajan olabilmek için çabalayan oyuncular, her gün nizami bir şekilde kendilerine verilen görevleri tamamlamak için efor sarf eder. 

Valorant Haftalık Görevler Yenilenme Günü ve Saati

Valorant oyuncularının sıklıkla merak ettiği bu soru, yine oyun yetkilileri tarafından cevaplandırılmış durumda. Valorant haftalık görevleri, her hafta perşembe günü, öğleden sonra saat 13:30 civarında yenilenir. 

Radyant ligine çıkıp yıldız oyuncu olmak isteyen oyunseverler, her hafta perşembe günü gelen güncellemeyi bekleyip görevlerini harfiyen uygular ve oyunun kendilerine verdiği XP’leri biriktirip ajan olma yolunda hızla ilerlerler. 

Eğer, bütün bu görevlerin başından ustalıkla kalkacağını düşünüyorsan Valorant tam sana göre bir yer!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz