Valorant Hata Kodu 31 Çözümü

Valorant Hata Kodu 31 Çözümü

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - Valorant

Valorant hata kodu 31 ile birçok oyuncu karşılaşır. Hata artık oyunun sık yaşanan hatalarından biri haline gelmiştir ve Valorant tarafından numaralandırılmıştır. 

Valorant tarafından numara verilmiş hatalarlar karşılaştığınızda endişelenmeyin. Çünkü bu hataların bilinen ve işe yarayan çözümleri vardır. Bu yazımızda hata kodu 31’in çözümünü açıklayacağız.

Valorant Hata Kodu 31 Nedir?

Valorant hata kodu 31, oyuncu adı bilgisine ulaşılamıyor demektir. Bu hatayı alıyorsanız oyuncu bilgilerinizde yanlışlık olabilir. Eğer bilgilerinizde yakın zamanda değişiklik yaptıysanız, bu değişiklikler henüz Valorant sunucusuna iletilmemiş olabilir.

Bu nedenle çözüme geçmeden bilgilerinizin doğruluğunu kontrol edip bir süre beklemenizde fayda vardır. Eğer hata beklemenizde rağmen düzelmediyse çözüm yöntemine geçebilirsiniz.

Valorant Hata Kodu 31 Çözümü Nasıl Yapılır?

Valorant hata kodu 31 çözümü oldukça kolaydır. Valorant destek sitesinde hatanın çözümü için Riot istemcisni yeniden başlatma çözüm olarak gösterilmiştir. Riot istemcisini yeniden başlattığınızda hata gidecektir.

Valorant hata kodu 31 çözümü şu şekildedir:

 

  • Öncelikle görev yöneticisini açmanız gerekir. Bunun için “ctrl+alt+delete” tuş kombinasyonunu kullanın.
  • Tuş kombinasyonunu uyguladığınızda açılan ekrandan “görev yöneticisi”ne tıklayın.
  • Görev yöneticisi içerisinden Valorant’ı bulun ve “görevi sonlandır” ifadesine tıklayın. Böylece Riot istemcisini sonlandırmış olursunuz.
  • Ardından Riot istemcisini tekrardan başlatın.

Tekrar başlattığınız halde sorun çözülmediyse bilgisayarınızı yeniden başlatabilirsiniz. Sorun hala çözülmezse Riot Games’e bilet atmalısınız. Bilet attıktan sonra destek ekibi sorunu çözüme kavuşturacaktır. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz