Valorant Hata Kodu 7 Çözümü

Valorant Hata Kodu 7 Çözümü

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Valorant

Valorant , Twitch’teki en büyük oyun haline gelmesine rağmen hala sıkıntı yaşıyor . Valorant Hata Kodu 7 , oyuncuların şimdiye kadar karşılaştığı en yaygın sorunlardan biridir.

Valorant Hata kodu 7 Nedir ?

Çok sayıda oyuncu, oturum açıp Valorant oynamaya çalışırken Hata Kodu 7 mesajıyla karşılaştığını bildirdi .

Hataya eşlik eden mesajda “Sosyal panel ve bazı oyuncular için oturum açma ile ilgili sorunların farkındayız” ifadesi yer alıyor. “Bir düzeltme üzerinde çalışıyoruz. Platforma bağlanırken bir hata oluştu, lütfen oyun istemcinizi yeniden başlatın.”

Bu hata, oyuncuların Valorant’ın sunucu hizmetlerine bağlanamamasıyla ilgili bir soruna bağlıdır . Bu ya Riot sunucularının kapalı olduğu anlamına gelir, ki bu hafta da çoğu durumda bu aynı zamanda bağlantınız için yerel bir sorundur. Herhangi bir çevrimiçi oyunda sorun yaşayacağı kesin ve 100.000 oyuncunun devasa yükü, sunuculara Riot Games’in beklediğinden daha fazla yük bindiriyor .

Valorant Hata Kodu 7 Çözümü

Valorant Hata Kodu 7 Çözümü için alabileceğiniz pek çok önleyici tedbir bulunmamakla birlikte, bununla birkaç şekilde başa çıkabilirsiniz.

  1. Birincisi, Valorant oyun istemcisini yeniden başlatmak .Hata Kodu 7 gibi bağlantı sorunları söz konusu olduğunda, oturumu kapatıp tekrar açmak işinize yarayacaktır.
  2. Bu işe yaramazsa ve Hata Kodu 7 ile tekrar karşılaşırsanız, bilgisayarınızı tamamen yeniden başlatmayı deneyin.
  3. Hata devam ederse, yapabileceğiniz en iyi şey bir destek mesajı atmaktır. Riot Games’in halihazırda tamamen Valorant’a ayrılmış bir destek sayfası var .
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz