Valorant isim Gizleme Nasıl Yapılır?

Valorant isim Gizleme Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Valorant

“Valorant isim gizleme nasıl yapılır?” özellikle içerik üreticileri tarafından çok merak ediliyor. İçerik üreticileri canlı yayına başladıklarında isimlerinden onların nerede olduğunu bulan izleyiciler, oyunda zor anlar yaşamalarına sebep olabiliyorlar. Yayın esnasında oyuncunun tüm sırlarını öğrenen izleyiciler, haksız rekabetle oyunu kazanmaya çalışıyorlar.

Bu tarz durumlarla sık sık karşılaşan içerik üreticileri artık bıkmış haldeler. Başarılı oldukları için insanlar onları izliyor ve maç kaybettikçe popülerliklerini kaybedebiliyorlar. Bu yazımızda isim gizlemenin nasıl yapıldığını anlatarak böyle sorun yaşayan herkesi sorunlarından kurtaracağız.

Valorant İsim Gizleme Nasıl Yapılır?

Dışardan kullanıcıların isminizi bilmesini istemiyorsanız bu konuda çaresiz değilsiniz. Valorant isminizi gizleyebilme şansını oyuncularına veriyor. Gizlilik ayarları içerisinde böyle kullanışlı bir özellik bulundurması Valorant’ın oyuncular tarafından takdir edilmesini sağlıyor. Valorant isim gizleme nasıl yapılır sorusunun cevabı şu şekildedir:

 

  • Öncelikle Valorant’ı açın.
  • Ardından oyun içerisindeki ayarlar kısmına gidin.
  • Ayarlar içerisinde “Gizlilik (Privacy)” ayarlarını bulun.
  • Gizlilik ayarları kısmında “İsmimi partimin dışındaki oyunculardan sakla (Hide my name from players outside my party)” ifadesinin yanında yer alan “on” butonuna tıklayarak aktif hale gelin.
  • Bunu yaptıktan sonra bir alt satırda bulunan “Partimin dışındaki oyuncular için genel isimler kullan (Use generic names for players outside my party)” ifadesinin yanında yer alan “on” butonuna da tıklayarak aktif hale getirin.

Yukarıda yer alan adımları eksiksiz bir şekilde tamamladıysanız isminiz gizlenmiş olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz