Valorant Kaç Kişi Oynuyor? Güncel Valorant Oyuncu Sayısı

Valorant Kaç Kişi Oynuyor? Güncel Valorant Oyuncu Sayısı

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Valorant

Dünyaca ünlü savaş oyunu Valorant kaç kişi oynuyor ortaya çıktı. Valorant, her geçen gün oyuncu sayısını katlayarak artırıyor. Valorant 3. kısım tamamen başladığında rekor düzeyde oyuncu sayısına ulaşması hedefleniyor. 

Valorant’ın geliştiricileri, günlük kaç kişinin oynadığını ve bu kişilerin kaçar saat oynadıklarını kendi veri tabanında saklıyor. Sadece Riot Games’in ulaşabildiği bu veri tabanındaki bilgiler, ara ara Riot Games tarafından açıklanıyor. 

Valorant Kaç Kişi Oynuyor?

Valorant’ın kapalı beta sürümü 28 Mayıs’ta sona erdi. Bu tarihten sonra Riot Games oynanma verileri hakkında küçük paylaşımlarda bulundu. 

Valorant kaç kişi oynuyor? sorusuna cevaben kapalı beta sürümünü günlük ortalama 3 milyon oyuncunun oynadığını paylaştı. 3 milyon kişi tarafından oynanan oyun Twitch ve AfreecaTV üzerinden toplamda 470 milyon saatin üzerinde izlendi. 

Valorant Bir Günde Kaç Kişi Tarafından Oynanıyor?

Kapalı beta sürümü 7 Nisan’da yayınlanan Valorant’ın Twitch üzerinden bir günde 34 milyon saat izlenmesi herkesi hayretler içerisinde bıraktı ve bu kadar başarılı bir yayın yapmış olan oyunu herkes oynamak istedi. Günlük ortalama 3 milyon kişinin oynadığı Riot Games tarafından açıklandı.

Valorant’ın kaç kişi tarafından oynandığı Riot Games tarafından düzenli olarak açıklanmıyor; oyunun güncellenmesi gibi bir durum olursa veriler tekrardan açıklanabilir. Oyunun kaç kişi tarafından oynandığına dair en güncel veriler yukarıda bahsettiğimiz gibidir. Eğer yeni bir resmi açıklama yapılırsa yazımız sizler için güncellenecektir. Bizi takip etmeye devam ediniz! 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz