Valorant Karşılaşmayı Yeniden Kurma Erken Sur Verme

Valorant Karşılaşmayı Yeniden Kurma Erken Sur Verme

Jabrayilov
19-03-2021 - Oyun - Valorant

Valorant 1.07 yaması biraz önce açıklandı ve mükemmel bir yeni özellik eklendi.Valorant karşılaşmayı yeniden kurma özelliği ile artık lol’de olduğu erken sürede afk oyuncu var ise sur verme ihtimalimiz var.

Valorant Karşılaşmayı Yeniden Kurma

Valorant Karşılaşmayı yeniden kurma için: Karşılaşma 4v5 olarak başladığında oyunculara artık mevcut oyunu sonlandırıp yeni oyun için sıraya girme şansı sunuluyor.

  • Karşılaşmanın satın alma sırasında oyundan düşen ve ilk tur boyunca geri gelmeyen bir oyuncu varsa ikinci turun başında sohbete /yenile
    ya da /remake yazılarak yeniden kurma gerçekleştirilebilir.
  • Oyunu yeniden kurma talebinde bulunan takımdaki tüm oyuncular yeniden kurma için oy verebilir. Oyunun yeniden kurulması için oyuna bağlı olan tüm oyuncuların bunu onaylaması gerekir.
  • Yeniden kurma oylaması satın alma evresi boyunca geçerlidir. Eğer satın alma evresi bitmeden önce bir karara varılamazsa oylama sona erer.

Valorant Erken Sur Verme

  • Eğer oylama başarılı olursa ve oyun yeniden kurulursa, oy veren oyuncular XP kazanmaz veya MMR’larında herhangi bir değişiklik gerçekleşmez. Karşılaşma, karşılaşma geçmişinde de yer almaz. Bağlantısı kesilen ve oylamaya katılamamış tüm oyuncular karşılaşmanın sonucu olarak tam MMR kaybına uğrar ve normal bir maçı terk etmişçesine oyundan çıkma cezası alır.

Valorant 1.07 Yaması Özeti

Valorant 1.07 yamasıyla yaptığı değişikliklerle biraz daha hatalarını kapatmış gibi duruyor.Aslında bu aşamaları çoktan geçmiş olması lazımda ama betayı erken bitirmesi sebebiyle böyle ufak tefek sonradan eklenen güzellikler daha çok olacaktır.Bunlar haricinde oyunda hala devam eden bir çok hata kodu bulunuyor umarız bunlar kısa süre de düzelecektir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz