Valorant Mobil çıkış tarihi :Valorant Mobil Ne zaman Çıkacak

Valorant Mobil çıkış tarihi :Valorant Mobil Ne zaman Çıkacak

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Valorant

Valorant, PC’deki oyuncular arasında çok popüler olduğunu kanıtlıyor ve 7 Nisanda kapalı beta sürümünde piyasaya çıktı. CS: GO ve Overwatch oyun tarzlarının bir karışımını sunan Valorant’ın testi de hayranlardan bolca geri bildirim alıyor.

Herkesin oynayabileceği ücretsiz shooter oyununun hangi ayda mevcut olacağına dair bir haber yok, ancak 2020’de olacak gibi görünüyor, hatta yazın çıkması bekleniyor.

Ve önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek olan PC sürümü ile oyuncular şimdi Valorant’ın hangi platformlarda görünebileceğini merak ediyorlar.Riot diğer tüm oyunlarına yapacağı gibi Valorant Mobil sürümünü piyasaya sürer mi? soruları kullanıcılar arasında dolaşıyor.

Teamfight Tactics artık Mobil cihazlarda kullanılabilir ve League of Legends: Wild Rift’in bu yıl veya 2021’de konsollarda ve mobil Android ve iOS platformlarında başlatılması planları var.

Aynı şeyleri Valorant Mobil içinde düşünebilir miyiz ? Valorant Mobil yeni bir ücretsiz oynanabilir oyunumuz olabilir mi?

Valorant Mobil Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Mobil Ne Zaman Çıkacak?Valorant Mobil Çıkış Tarihi

Riot Games, Valorant’ı piyasaya sürmek için diğer platformları düşündüklerini doğruladı, ancak şu anda oyunun yalnızca bir sürümüne odaklanıyor. Valorant mobil için biraz bekleyeceğimizi doğruladı.

Bu, Valorant on Mobile’ın PS4, Xbox One ve Nintendo Switch gibi platformların yanı sıra gelecekte potansiyel bir ek olmasını da içeriyor.

Valorant Mobil Çıkış Tarihi

Ne yazık ki, Riot Games bir süredir PC’den başka hiçbir platformda Valorant’ı duyurmayacak.

Express Online, Riot Games’teki Valorant Oyun Direktörü Joe Ziegler’e birkaç soru sorabilecek kadar şanslıydı.

Valorant’ın bu yaz PC’de başlatılması ve başka platformlara getirme planları hakkında sorulduğunda, Ziegler kapının kapalı olmadığını söyledi.

Ziegler, “Konsol ve mobil cihazlar gibi diğer platformları araştırırken, şu anda ekip PC’de birinci sınıf bir deneyim sunmak için çok çalışıyor” dedi.

Valorant’ın diğer platformlara geldiğini görmek isteyen oyuncular için harika bir haber, özellikle de Mobile’da kaç kişinin oyundan zevk alabileceğini düşündüğünüzde.

Call of Duty Mobile, Fortnite ve PUBG Mobile gibi oyunların Android ve iOS’ta çok popüler olduğu kanıtlandı ve Valorant Mobil ile bunun olmayacağına inanmak için bir neden yok.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz