Valorant Oyundan Atma Sorunu Çözümü

Valorant Oyundan Atma Sorunu Çözümü

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Valorant

Valorant oyundan atma sorunu birçok oyuncunun karşılaştığı sorunlardan biridir. Bazen hata kodu vermeden bile oyundan atabiliyor. Oyun her geçen gün popülaritesini artırırken bu tarz sorunlar oyuncuların tadını kaçırır. Böyle bir durumda sorunu çözmek için yollar arayabilirsiniz. Sorunun en güncel çözüm yollarına bu yazımızda ulaşabilirsiniz. 

Valorant Oyundan Atma Sorunu Çözümü 

Oyundan atma sorunu bilgisayarınızdan, internetinizden ve oyunun kendisinden kaynaklanabilir. Bilgisayarınızı korumak için kullandığınız antivirüs programları ve güvenlik duvarı sorunun en temel sebepleridir. 

İnternet bağlantınız yavaşladığında sunucuya çok yavaş bağlanacağınız için oyundan atabilir. Oyunun kendisinden kaynaklanan ve bizlerin bilmediği sebeplerden dolayı da oyundan atma sorunu ile karşılaşabilirsiniz. 

Valorant Oyundan Atma Sorunu Çözüm Yöntemleri

Oyundan atma sorunu çözümü için uygulayabileceğiniz pek çok yöntem vardır.  Aşağıda bulunan yöntemleri uygulayarak sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Valorant oyundan atma sorunu çözüm yöntemleri şu şekildedir:

  • Öncelikle ilk bakmanız gereken şey bilgisayarınızın donanımsal özelliklerini kontrol etmek olacaktır. Valorant sistem gereksinimleri ile bilgisayarınızı kıyaslayın. Eğer sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa bilgisayarınızın donanımını yükseltebilirsiniz.
  • Antivirüs programları oyunun çalışmasına engel olabilir. Antivirüsü devre dışı bıraktığınızda sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Antivirüs kullanmıyorsanız bile güvenlik duvarınızı kapalı tutun. 
  • İnternet bağlantınızı yükselttiğinizde sorun çözülebilir. Eğer aynı wi-fi ağına bağlı birden çok cihaz varsa diğer cihazların bağlantısını kesebilirsiniz. Modemi resetlemek bir diğer çözüm yöntemi olabilir. 
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz