Valorant Para Yatırma Nasıl Yapılır

Valorant Para Yatırma Nasıl Yapılır

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Valorant

Yeni skin paketlerinin görücüye çıkmasıyla birlikte Valorant para yatırma işlemi yapmak isteyen oyunseverlerin sayısı da bir hayli arttı. CS:GO’da olduğu gibi Valorant’ta da zamanla devasa bir skin marketi oluşacağı konuşuluyor. Bu market büyüyüp fiyatlar iyice artmadan önce Valorant skin alarak çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşamak isteyen oyuncular Valorant Points satın almak için en güvenilir yöntemi bulma arayışında.

Valorant, hepimizin yakından tanıdığı, League of Legends(LOL) oyununun da yapımcısı olan Riot Games tarafından geliştirilmiş 2020 yılının ilk aylarında piyasaya sürülmüştü. Oynaması ücretsiz bir FPS oyunu olan Valorant, 2 Haziran tarihinde tam sürüme geçmiş ve bununla birlikte birbirinden güzel skinler yayınlayarak oyunseverleri heyecanlandırmıştı.

Valorant VP Nedir, VP  Ne İşe Yarar?

Valorant Point ya da kısaca VP, oyun içi satın alma yapmanızı sağlayan bir sanal para birimi. Bu sanal para birimini hesabınıza yükleyerek beğendiğiniz skin ve bundleları satın alabilirsiniz. Valorant VP fiyatları, satın alma işlemini yapacağınız siteye göre değişiklik gösterir. Örneğin; 300 VP bir sitede 16 TL iken bir başka satıcıda 15 TL olabilir.

İnternette VP satın al aratmasını yaptığınızda karşınıza çıkan bazı  sitelerde Valorant E-Pin almanız ve buna karşılık gelen VP değerini hesabınıza aktarmanız gerekir. Bu işlemin doğrudan VP almakla hiçbir farkı yoktur. Alabilecek en düşük miktarlar şimdilik 300 VP yani 400 Valorant E-Pin olarak belirlenirken, en yüksek miktarlar ise 8400 VP yani 12800 E-Pin olarak belirlenmiş.

Valorant Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Valorant Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Valorant skin fiyatları ve Valorant bıçak fiyatları katlanarak artmadan önce bu gibi oyun içi eşyalara sahip olmak istiyorsanız VP satın alma işlemini internet üzerinden kolayca halledebilirsiniz.

Valorant Points satın alma işlemi için pek çok alternatifiniz var. Bu alternatifler arasında ismini en çok duyduğunuz muhtemelen ByNoGame olacaktır. Çoğu Twitch yayıncısı da bağış hesaplarını ByNoGame üzerinden kullanmaktadır.

Eğer ismini daha önce duymadığınız bir siteden VP alacaksanız, sitenin güvenilirliği hakkında detaylı araştırma yapmayı unutmayın. Farklı satıcılar farklı ödeme yöntemleriyle satış yapıyor olsalar da genel olarak çoğu satıcı kredi/banka kartlarını, ATM’den yapılan yüklemeleri ve e-Cüzdan aracılığıyla yapılan ödemeleri kabul edecektir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz