Valorant Radyanit Puanı Ne işe Yarar? Radyanit Puanı Nedir?

Valorant Radyanit Puanı Ne işe Yarar? Radyanit Puanı Nedir?

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Valorant

Valorant bildiğiniz üzere Riot Games firmasının FPS birinci şahır nişancı oyunudur.LoL oynayanların da bildiği üzere oyun içerisinde bulunan IP yani mavi öz para birimi vardır.Valorant Radyanit puanı ne işe yarar sorusunun cevabı neredeyse ortaya çıkmış gibi duruyor.Sizinle bu yazımızda Valorant Radyanit puanı ne işe yarar gibi tüm soruları cevaplamaya çalışacağız.

Valorant Radyani Puanı Nedir ?

Radyanit puanı (RP) isminin kısaltılmasından dolayısıyla Riot Puanı olarak algılanabilir, aslında açılımı Radyanit puanıdır.Şampiyonların kilidini açmak için mavi öz kullanabileceğiniz League of Legends’a benzer şekilde, Valorant için de ajanların ve diğer çeşitli özelliklerin kilidini açmak için Radyanit puanı kullanabilirsiniz.

Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar?

Görevlerden toplayabileceğiniz Radyanit puanları şimdilik 40 ile sınırlıdır.Riot Games’in oyun içinde anlattığı gibi Radyanit puanıyla oyundaki silahlarınızı geliştirebilir ve aksesuar yükseltmelerinde kullanabilirsiniz.

Valorant Radyanit Puanı Kullanımı

Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar? Radyanit Puanı Nedir? Güncel

Şimdiye kadar Valorant oyuncuları, Ajanları için seviye seviyelerinin kilidini açmak ve ayrıca silahları ve silah skinleri yükseltmek için Radyanit puanı kullanabildi. Valorant silahları için kostüm seviyesi yükseltmeleri çok ucuz. 10 puanla bile, skinleri 4. seviyeye yükseltebilirsiniz.

Valorant Radyanit Puanı Nasıl Kazanabilirim ?

Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar? Radyanit Puanı Nedir? Güncel

Şimdiye kadar Radyanit puanı elde etmenin sadece iki yolu var. 

  1. İlk yöntem bu puanları savaş kartından oynamak ve kazanmaktır. Seviye – dört ve dokuz, tamamlandığında 20 ekstra Radyanit puanı kazanırsınız.
  2. İkinci yöntem, oyundaki diğer para birimi kaynağı olan ancak sadece satın alınabilen ve kazanılmayan Valorant Puanları ile Radyanit Puanını doğrudan satın almaktır . Her 1.600 VP, 20 puan Radyanit satın almanıza izin verecektir. Ancak, Valorant’ın resmi sürümünde VP maliyeti 2.000’e çıkarılacak.

Valorant Radyanit Puanı Nasıl İade Edilir?

VALORANT içerikleri için iadeler, valorant radyanit puanı ve parayla satın alınan VP için aşağıdaki koşullar geçerlidir.

  • Karakter Kontratı Seviyeleri, Savaş Bileti ve Seviyeleri, Silah Kaplaması Seviyeleri, kullanılmış veya geliştirilmiş Silah Kaplamaları, Radyanit Puanları ve İçerik Paketleri iade edilemez.
  • Nakit iadesi almak istiyorsan, lütfen aşağıdan bir bilet gönder. Nakit iadeleri, VP’nin harcanmamış olması koşuluyla, alışverişi takip eden 90 gün içinde yapılabilir.

Son zamanlarda herkesin aklına takılan Valorant Radyanit puanı ne işe yarar sorusunu cevaplamaya çalıştık, herhangi bir konuda kafasına bir şey takılan olursa bize yorumlar vasıtasıyla ulaşabilir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz