Valorant Ranked Modu Ne Zaman Başlayacak?

Valorant Ranked Modu Ne Zaman Başlayacak?

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Valorant

Valorant Ranked ne zaman? Valorant tüm beklentileri aştı ve Twitct’e milyonlarca izleyici getirdi, rekorlar kırdı.Riot FPS oyunu çok olumlu eleştiriler aldı. Ancak rekabetçi bir zihniyete sahip olanlar sadece bir şeyi merak ediyorlar:Valorant Ranked ne zaman geliyor? 

Oyun, eşleştirme puanı olmayan standart bir beşe karşı beş moduna sahip.Valorant Ranked modun başlangıçta 2020 yazında gelmesi bekleniyordu, ancak bu artık geçerli olmayabilir. 

Valorant Ranked Modu Ne Zaman

Riot oyun direktörü Joseph Ziegler‘e göre, test için sıralamalı bir mod Nisan ayının sonlarında geliyor olabilir. “İlk ‘oylanan’ testimiz birkaç hafta içinde geliyor, bizi izlemeye devam edin,” dedi 11 Nisan’da. 

“Derecelendirilmiş testlerin” giriş ve çıkışları henüz açıklanmadı, ancak oyuncular varlorant ranked modunun beta aşamasını beklemeliler. Bu, oyun yaz aylarında piyasaya sürüldüğünde muhtemelen sıfırlanacak, ancak şimdilik oyunculara becerilerini düzgün bir şekilde test etme şansı verecek.

Valorant Dereceli Modu Ne zaman Başlayacak

valorant ranked modu ne zaman
valorant ranked

Valorant Sıralama Modu

VALORANT , Mercency’den (en düşük sıralama) VALORANT’a (en yüksek sıralama) kadar sekiz farklı sıralamaya sahip olacak .

Oyunun sıralama modu hakkında çok fazla bilgi açıklanmadı, ancak League of Legends ile benzer bir görünüm ve his alması bekleniyor .

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz