Valorant Sezon Ne Zaman Bitiyor?

Valorant Sezon Ne Zaman Bitiyor?

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - Valorant

Valorant sezon ne zaman biteceği 2. bölüm başladığından beri merak konusudur. Oyuncular sezon hakkındaki tüm tarihleri eksiksiz olarak bilmek ister. Oyunu ciddiye alarak oynayanlar, sezonlarda üst sıralarda yer almak için zaman karşı mücadele ederler. Sezon bitmeden daha çok maç yapıp kendilerini üst sıralara taşımaları gerekir.

Valorant 2. bölüm 1. kısım başladığından beri ne zaman biteceği her yerde konuşuluyor. Bitiş tarihi hakkında doğru bilgiler olduğu gibi bir sürü yanlış bilgi de paylaşılıyor. Bu yazımızda Valorant sezon ne zaman bitiyor sizlerle paylaşacağız.

Valorant Sezon Ne Zaman Bitecek?

Valorant 1. sezonun bitiş tarihi Riot Games açıklamadan önce sızdırılıp paylaşılmıştı. Sızdırılan bilgi bire bir doğru çıkmıştı. 2. sezon başladığından beri oyuncular yine bilgilerin sızdırılmasını bekliyor. 1. sezonun başlangıç ve bitiş tarihleri şu şekildedir:

 

  • 1. kısım: 1 Haziran – 4 Ağustos
  • 2. kısım: 4 Ağustos – 13 Ekim
  • 3. kısım: 13 Ekim – 12 Ocak

Valorant 1. sezon 12 Ocak tarihinde sona erdi ve ardından hemen 2. bölüm başladı. Riot Games sezonun 12 Ocak’ta başlayacağını doğrulamıştı. Valorant sezon bitiş tarihleri hakkında Riot Games tarafından yapılan resmi bir açıklama bulunmuyor. Geçen sezondaki tarihler incelendiğinde 6 Nisan 2021 veya 13 Nisan 2021 tarihinde 2. bölüm 1. kısmın biteceği tahmin ediliyor.

Valorant Yeni Sezon Güncellemeleri Nelerdir?

Valorant, kendini en sık yenileyen oyunlardan birisidir. 12 Ocak’ta oyuna dahil edilen yenilikler şu şekildedir:

 

  • Yeni ajan Yoru eklendi.
  • Ajanlardan Birmstone ve Omen’de büyük değişiklikler yapıldı.
  • Bölgesel liderlik tabloları ve kademe ilerlemesinde değişiklikler yapıldı
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz