Valorant Skye Ne Zaman Gelecek?

Valorant Skye Ne Zaman Gelecek?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Valorant

Riot Games’in çıkardığı ve ilk günden beri tüm dünyadan büyük ilgi gören oyunu Valorant yeni karakterini açıkladı. Valorant Skye ne zaman çıkacak herkes tarafından merak ediliyor. Her yeni karakter oyuna farklı bir heyecan ve rekabet kattığı için Skye’ın etkisinin ne olacağı tartışılıyor. 

Stratejik bir karakter olarak görülen Skye hakkında pek çok oyun yayını yapılıyor. Yayınlara rağmen hala yanıt bulamamış pek çok soru bulunuyor. Skye ne zaman oyuna dahil edilecek ve yetenekleri nelerdir bu yazımızda ulaşabilirsiniz. 

Valorant Skye Yetenekleri 

Skye’ın tüm yetenekleri henüz resmi olarak belli olmamış olsa da bazı yetenekleri açıklamalardan sonra ortaya çıktı. Skye yetenekleri şu şekildedir: 

  • Doğanın şifası (C): Skye’ın takım arkadaşlarını iyileştirebilecek bir yeteneği bulunuyor. Ancak bu yetenek kendisine etki etmiyor. 
  • Av peşinde (Q): Kurdunu kuşanarak onu bir avcı gibi gönderip orada patlamasına yarayabilir. 
  • Kılavuz Işık (E): Ayrıca Wolf Drone gönderebiliyor. Uzaktan kontrol edilen Wolf Drone, falash yollayıp çevredekilerin görüşünü kısıtlıyor. 
  • İzsürenler (X): Skye’ın ultisi ise 3 adet tohum göndermektir. Gönderilen tohumlar yakınlarda bulunan düşmanların yerini tespit eder ve yerlerini gösterir.

Valorant Skye Ne Zaman Çıkacak?

Oyuna yenilikler yapılan yamalarla ve güncellemelerle dahil oluyor. 

Skye ise 27 Ekim tarihli 3. kısım güncellemesiyle oyuna dahil edildi. Oyunu güncelleyip yeni karakterle oynama deneyimini yakalayabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz