Valorant Teslim Olma Sur verme Nasıl Yapılır FF

Valorant Teslim Olma Sur verme Nasıl Yapılır FF

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Valorant

Riot Games LoL ile başladığı başarısına Valorant ile devam ediyor.Oyunun önceki sürümlerinde teslim olma etkin değildi.Valorant 1.02 yamasıyla beraber Valorant teslim olma seçeneği oyuna eklenmiş oldu.Diğer bir değişiyle bu yazımızda size sur verme nasıl olur ondan bahsedeceğiz.

Valorant Teslim Olma Sur verme

LoL’den bildiğimiz erken teslim olma seçeneği için Valorantlı oyuncuların artık beklemesine gerek kalmadı.Tecrübeli Riot Games Valorant teslim olma, sur verme seçeneğini 1.02 yamasıyla aktif etmiş oldu.

Valorant teslim olmayı başlatmak için oyunun saldırı veya savunma evrelerinin 7.turuna ulaşması gerekmektedir.Teslim olmak için her hangi bir takım üyesi oylamayı başlatabilir.Sur vermek için mesaj bölümüne aşağıdakilerden bir tanesini yazmanız yeterli olacaktır.

  • /teslim ol
  • /teslim

Oylama başladıktan sonra çoğunluğun kabul etmesiyle bir sonraki tur oyun biter ve kaybetmiş sayılırsınız.

Valorant Sur verme Nasıl Yapılır FF

Valorant sur verme işlemi teslim olma işlemiyle aynı anlama gelmektedir, diğer bir eş anlamlısı ise FF vermektir.Sur vermek isterseniz yukarıda belirtmiş olduğumuz kodları yazarak yapabilirsiniz.

Valorant Yeni Güncelleme ile Gelen Değişikler

Valorant Teslim Olma Nasıl Sur Verilir FF

Valorant yeni güncellemesiyle beraber kesin sürüme geçtikten sonraki büyük bir güncellemeydi.Çünkü oyuna dereceli mod, teslim olma ve bir çok yeni şey eklendi.Şampiyon, silah, harita güncellemeleri bunların başında geliyor.Bu detaylara konunun başında bıraktığımız 1.02 yama notları linkinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sizler için aşağıda Valorant ile alakalı işinize yaracak bağlantılar bırakıyor olacağız.Bol Şans.

  • Valorant Rank Sistemi
  • Valorant Radyanit Puanı Ne işe yarar
  • Valorant en iyi karakterler
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz