Valorant Van 135 Hatası Çözümü

Valorant Van 135 Hatası Çözümü

alextugani
04-07-2021 - Oyun - Valorant

Valorant Van 135 hatası çözümü Riot destek sayfasında yer almamasına rağmen birçok kişi bu hatayla karşılaşıp nasıl çözeceğini arıyor. Hatayla karşılaşan çok sayıda oyuncu olduğu için önce hatanın kaynağı bulunmuş sonrasında da nasıl çözüleceği çeşitli kaynaklarda açıklanmıştır.

Bazı sahte kaynaklar ise hata çözümü adı altında kendi virüslü dosyalarını ve uygulamalarını indirmenize yol açabiliyor. Bu tarz durumlara dikkat etmenizi ve güvenilir yöntemlere yönelmenizi tavsiye ederiz. Bu yazımızda Valorant Van 135 hatası çözümü nasıl yapılır adım adım açıklayacağız.

Valorant Van 135 Hatası Çözümü Nasıl yapılır?

Valorant’ta Van kodu, bağlantı sebebiyle oluşan hataları ifade eder. Van 135’te Riot Vanguard’ın bilgisayara kurulması sebebiyle bağlantıda oluşan aksaklıklar nedeniyle ortaya çıkar. Yanlış kurulan Riot Vanguard, bir süre sonra çökerek ekranda Van 135 hatasının görünmesine sebep olur.

Hatanın çözümü gerçekten çok basittir. Birkaç adımda bahsi geçen hatayı ortadan kaldırabilirsiniz. Valorant Van 135 hatası çözümü şu şekilde yapılır:

  • Bilgisayarınızın denetim masasını açın. Denetim masasını hızlı bir şekilde bulmak için Windows arama çubuğuna yazabilirsiniz.
  • İkinci olarak “Programlar” başlığı altındaki “Program Kaldır” seçeneğine tıklayın.
  • Riot Vanguard’ın üzerine gelerek sağ tıklayın. Sağ tıklayınca açılan seçenekten “kaldır”a tıklayın.
  • Ardından Riot Vanguard’ı tekrar indirip kurun.

Yukarıdaki adımları uyguladığınızda hata büyük ihtimalle çözülecektir. Eğer hala çözülmezse internet bağlantı ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz