Valorant Yağmacı Paketi Ne Zaman Gelecek?

Valorant Yağmacı Paketi Ne Zaman Gelecek?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Valorant

Valorant Yağmacı Paketi gelecek mi gelmeyecek mi derken sır gibi bir video sosyal medyaya sızdırıldı.

2020 Haziran ayında ücretsiz bir şekilde oyuncuların kullanımına sunulan Valorant, birinci şahıs nişancılı bir oyun olması nedeniyle bütün oyun tutkunlarının dikkatlerini üzerine çekiyor.

Valorant Yağmacı Paketi Geliyor mu? 

2020 Haziran ayında Valorant 1.0 güncellemesi ile oyuncuların kullanımına açık olan Reaver Skins (Türkçesi ile Yağmacı Paketi) kısa süre içerisinde oyun içi mağazasından kaldırılmıştı.

Valorant hayranlarının yağmacı paketi yeniden istemesi üzerine harekete geçen Riot Games yetkilileri, Yağmacı Paket üzerinde birtakım güncellemelerden sonra 2020 Ekim ayının sonuna doğru yayınlayabileceklerini söylemişlerdi.

Valorant Yağmacı Paketi gelecek mi gelmeyecek mi gelmeyecek mi tartışmaları sürüp giderken, Riot Games tarafından Yağmacı Pakete dair detaylar paylaşıldı.

Reaver Skin’in oyuna tekrar geleceğini öğrenen oyuncular, yeni paketin içeriğinde nelerin yer alacağını araştırmaya başladı. 

Derken, 2020 Ekim ayının son günlerinde Reaver Skin oyun içi mağazasında satışa sunuldu. 

Valorant Yağmacı Paketi Ne Kadar?

Valorant Reaver Skin’in yayınlanmasından kısa süre sonra, oyuncuların hepsi yeni paketin ne kadar Valorant Point değerinde olduğunu merak ediyor.

Valorant Yağmacı Paketi’nin içeriği şu şekilde;

  • Reaver Guardian -1.775 VP
  • Reaver Vandal -1.775 VP
  • Reaver Operator -1.775 VP
  • Reaver Sheriff -1.775 VP 
  • Reaver Knife -3.550 VP
  • Reaver Spray -325 VP

Valorant Reaver Skin’in içeriği kaba taslak bu şekilde. Paketi toplu bir şekilde almak istiyorsanız 7 bin 100 Valorant Point ödemeniz gerekiyor. 

Bu meblağ Türk Parası aşağı yukarı 350 TL’ye denk geliyor. Kur dengesindeki değişimlerden dolayı bu fiyatın da değişken olabileceğini hatırlatmakta fayda var.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz