Viego Ne Zaman Çıkacak? Viego Yetenekleri LoL Yeni Şampiyon

Viego Ne Zaman Çıkacak? Viego Yetenekleri LoL Yeni Şampiyon

PBE güncellendi! 11.2 PBE döngüsüne devam ederken, bugünün yaması ile lol liginin en yeni şampiyonumuz Viego, Mahvolmuş Kral olarak oyuna önümüzdeki günlerde eklenecek.

Viego Yetenekleri

Viego oyuna jungle olarak eklenecek gibi duruyor. Şimdilik çok bir detay olmasa da Riot bunu 2021 de oyuna bir ormancı ekleyeceğiz diyerek önceden duyurmuştu.Güncelleştirmeleri takipte kalınız.

Stats:

Henüz açıklanmadı

Yetenekler :

Sovereigns Domination (Pasif):

Viego öldürmeye yardım ettiği rakip şampiyonların bedenini bir süreliğine çalabilir ve bu rakip şampiyonların maksimum canlarının belirli bir oranında kendini iyileştirebilir. 

Rakip şampiyonun bedenine giren Viego’nun itemleri, saldırı ve ulti olmayan yetenekleri bu katlettiği rakip şampiyonunkine dönüşür ve bir seferliğine kendi ultisini bedava olarak kullanabilir. 

Viego, ele geçirdiği şampiyonun bedeninde iken rakip şampiyonlara doğru hareket ederse hareket hızı kazanır.

Blade of The Ruined King (Q):

Q yeteneğinin pasifi; Viego’nun saldırıları rakip şampiyonun anlık canının belirli bir yüzdesi kadar hasar verir. Viego yakın bir zamanda rakip bir şampiyonun üzerinde yetenek kullanmışsa bu şampiyona çift vuruş yapar. İkinci vuruş normal vuruş yapmak yerine rakip şampiyondan can çekebilir, vuruş etkilerini uygular veya kritik vurabilir. Bu pasif rakip şampiyonun bedeninde iken de çalışır.

Q yeteneğinin aktifi; Viego kılıcını savurduğu rakip şampiyonlara hasar verir.

Spectral Maw (W):

Viego bir süreliğine enerji toplar ve sis bulutu içerisinden atılarak çarptığı ilk rakip şampiyona hasar verir ve bu rakip şampiyonu sersemletir. Sersemletme ve sis menzili Viego’nun enerji toplama süresi arttıkça artar. Ancak hasar ve ileri atılma menzili değişmez.

Harrowed Path (E):

Viego yakındaki bir duvarın etrafına bir sus bulutu sarar. Viego bu sis bulutunun içerisindeyken görünmez olur, bu esnada atak hızı ve hareket hızı kazanır.

Heartbreaker (R):

Viego rakip şampiyondan ele geçirdiği vücuttan çıkarak ileri doğru ışınlanır ve bu menzildeki en düşük can oranına sahip olan şampiyona saldırır ve buradaki şampiyonun can miktarına bağlı olarak hasar verirken; etrafta bulunan şampiyonları uzaklaştırır.

Veigo Seslendirme İngilizce

LoL Viego Çıkış Tarihi

Viego LoL 11.2 ile yamasıyla birlikte 21 Ocak Perşembe günü oyuna eklenecektir.

Viego Biyografiden Kesit

“Bir hanedan kralının ikinci oğlu Viego asla liderlik etme niyetinde değildi. Bunun yerine, kendisini kayıtsız ve bencil yapan rahat bir hayat yaşadı. Yine de, ağabeyi beklenmedik bir şekilde öldüğünde, iktidar için ne eğilim ne de kabiliyete sahip olan Viego, birdenbire kendini taçlandırdı.” biyografiden bir kesit.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz