Warcraft 2 Ne Zaman Çıkacak?

Warcraft 2 Ne Zaman Çıkacak?

Warcraft 2 filmi, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen Warcraft 2: Tides of Darkness oyununu konu alması planlanan filmdir. World of Warcraft oyunu Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filmi ile sinemaya taşınmıştı.

2016 yılında serinin ilk oyunu beyaz perdeye uyarlanınca 2. oyunun da filmleştirilmesi beklendi. Oyunu oynayanlar ve sinemaseverler yeni filmin ne zaman çıkacağını merak ediyor. Merakları gidermek için Warcraft 2 ne zaman çıkacak açıklayacağız.

Warcraft 2 Ne Zaman Çıkacak?

Warcraft 2016 yılında vizyona girdiğinde olumlu ve olumsuz yönde pek çok eleştiriye maruz kaldı. Efsaneleşmiş bir oyunun sinemaya yansıtılması kimi çevreler tarafından takdir edilirken kimi çevrelerin beklentisi karşılanamadı. Travis Fimmel, Toby Kebbell, Paula Patton gibi isimlerin oynadığı ilk filmin üzerinden 5 yıl geçtiği için hem oyunu hem de filmi sevenler devam filminin çıkmasını bekliyor.

Filmi bekleyen bir kitle olmasını rağmen Warcraft 2 çıkmayacak. İlk film beklentinin oldukça altında seyirci sayısına ulaşmıştı. Konunun sürükleyici olmasına rağmen birçok kişi filmi başarısız olduğunu dile getirmişti. Tüm bunlara rağmen belli bir kesim devam filmi gelmesi konusunda umutluydu.

Bu umutların oluşmasında filmin yönetmeninin büyük etkisi vardır. Duncan Jones, filmle ilgili bazı açıklamalar yapınca Warcraft 2 çekimleri için hazırlandıkları düşünülmeye başlandı. Anlaşılan o ki yönetmen filmi çekmek istedi ancak yapımcı şirket ilk filmdeki başarısızlık sebebiyle filme onay vermedi.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz