Wild Rift Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Wild Rift Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Wild Rift

“Wild Rift Arkadaş ekleme nasıl yapılır?” sorusu Wild Rift heyecanını arkadaşlarıyla birlikte yaşamak isteyenler tarafından merak ediliyor. Oyunun 10 Aralık 2020 tarihinde hem Play Store’da hem de App Store’da Türkiye için erişime açılamasının ardından oyuncu sayısı giderek artıyor. League of Legends’de arkadaş ekleme özelliği bulunduğu gibi Wild Rift’de de bulunuyor.

Adım Adım Wild Rift Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Wild Rift’de arkadaş eklem oldukça kolay bir işlemdir. Arkadaşınızın kullanıcı adını bilmeniz bu işlemi gerçekleştirmek için yeterlidir. Kullanıcı adını biliyorsanız birkaç adım sonra Wild Rift’de arkadaş olarak ekleyebilirsiniz ve birlikte oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Wild Rift arkadaş ekleme nasıl yapılır şu şekildedir:

 

  • Oyunu açtıktan sonra ana menüde bulunan “arkadaşlar” kısmına ilerleyin.
  • Burada arkadaşınızın kullanıcı adını yazmanız için bir alan bulunacaktır. Arkadaşınızın kullanıcı adını yazarak göndermek için butona tıklayın.

Yukarıdaki adımları tamamladığınızda arkadaşlık isteğiniz birkaç dakika içerisinde gönderilmiştir. Eğer karşı taraf isteğinizi kabul ederse arkadaşlığınız başlar; kabul etmezse tekrar istek gönderebilirsiniz.

Wild Rift Nedir?

Wild Rift, League of Legends’in mobil oyunudur. LoL oyunundaki şampiyonların bir kısmı vardır. Aynı LoL’deki gibi şampiyonlar alınarak maçlara girilir. 15-20 dakika süren maçlarda rakip yenilmeye çalışılır. Grafikleri bakımından oldukça iyidir; sanki bir pc oyunuymuş gibi hissettirir. Henüz yeni çıkmasına rağmen dünyada adını sıklıkla duyurmayı başarmış bir oyundur.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz