Wild Rift Ne Kadar internet Yer?

Wild Rift Ne Kadar internet Yer?

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - Wild Rift

Wild Rift ne kadar internet yer oyuncular tarafından çok merak ediliyor. Oyun çevrimiçi bir oyun olduğu için internet bağlantısına ihtiyaç duyuluyor. Wi-Fi veya mobil veri fark etmeksizin oyunda olduğunuz her an internet harcanıyor.

LoL’un mobil oyunu olan Wild Rift güçlü grafiklere ve yüksek dosya boyutuna sahiptir. Bu yüzden birçok çevrimiçi oyuna göre daha fazla internet harcar. Bir anda internet paketinizin bitmiş olmasıyla karşılaşmak istemiyorsanız ne kadar internet yediğini bilmelisiniz.

LoL: Wild Rift Ne Kadar İnternet Yer?

İnternet paketinizi yetip yetmeyeceği sizin günde kaç saat Wild Rift oynadığınıza bağlıdır. Eğer makul düzeylerde oynuyorsanız internet bitmesi gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Wild Rift’te sanılanın aksine oyun menüsünde de internet harcanmaktadır. Bazı oyuncular oyun menüsünde internet harcanmadığını düşünerek dakikalarca boşu boşuna internetlerini harcayabiliyorlar.

Wild Rift ne kadar internet yer sorusunun cevabı şu şekildedir:

 

  • Wild Rift’te maç başı 25-35 MB arası internet harcanır. Bir maç ortalama olarak 12-15 dakika sürmektedir.
  • Saat bazında değerlendirildiğinde 1 saat Wild Rift oynanırsa 100-120 MB arası internet harcanır.

Yukarıdaki verilerden de anlayacağınız gibi Wild Rift çok fazla internet harcamıyor. Sadece günde kaç saat oynadığınıza dikkat etmelisiniz. Bu internet miktarları size fazla geldiyse oyunun grafik ayarlarını düşürerek daha az internet harcayabilirsiniz. Oyun menüsünde beklemek yerine hızlıca maçlara girebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz