Wild Rift Oyundan Atıyor Çözüm

Wild Rift Oyundan Atıyor Çözüm

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Wild Rift

Wild Rift henüz beta sürümünde olan bir oyun olduğu için oyundan atma gibi sorunlarla karşılaşılabiliyor. Wild Rift oyundan atıyor sorununa çözüm olarak yapabileceklerinizi bu yazımızda açıklayacağız. Şu an en çok talep gören oyunlardan birisi olan bu oyundan mahrum kalmanızın önüne geçeceğiz. Her gün oyun biraz daha iyileştirilse de beta sürümünde olduğundan bu tarz sorunlarla karşılaşılması çok normaldir.

Wild Rift Oyundan Atıyor Çözüm Nedir?

Wild Rift oyundan atıyor çözüm için oyunun geliştiricileri tarafından açıklanmış bir çözüm yöntemi bulunmuyor. Ancak sorunun olası sebeplerine yönelik alternatif çözümler uygulayabilirsiniz. Sorunun sebebi tam olarak belli olmadı için aşağıda anlattığımız çözümlerin hepsini denemeniz en iyisi olacaktır.

Wild Rift oyundan atıyor sorunun çözüm yöntemleri şöyledir:

 

  • Eğer cihazınızda virüs varsa, cihazınız Wild Rift’i çalıştırmakta zorlanabilir. Bunun için uygun bir antivirüs programı ile virüs taraması yapın; virüs çıkarsa program aracılığıyla virüslerden kurtulun.
  • İnternet bağlantınız yavaşsa sunucuya bağlanamadığınızdan oyun sizi atabilir. Wi-Fi ağınızı kontrol edin ve ağı kullanan başka cihazlar varsa o cihazların bağlantısını kesin. Bulunduğunuz yerde mobil internet iyi çekiyorsa onu kullanmaya özen gösterin.
  • Arka planda bulunan bazı uygulamalar cihazınızı çok meşgul ediyor olabilir. Arka planda bulunan uygulamaları kapatın. Ardından cihazınızı yeniden başlatın.
  • Oyunu indirirken dosyalarda bazı anormallikle oluşmuş olabilir. Yukarıdakileri denemenize rağmen sorun çözülmediyse oyunu silip yeniden yükleyebilirsiniz. 

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz