Wild Rift Sezon Ne Zaman Bitiyor?

Wild Rift Sezon Ne Zaman Bitiyor?

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - Wild Rift

Yeni yıllın girmesinden kısa bir süre sonra Wild Rift sezon 1 başladı. Şu anda sezon 1 için mücadele eden oyuncular Wild Rift sezon ne zaman bitiyor merak ediyor. Oyuncuların sezon bitiş tarihleriyle bu kadar ilgilenmelerinin sebebi sezon boyunca dağıtılan tüm ödülleri toplamak isteyişleridir. Sezon içerisinde ne kadar çok maç yapılıp galibiyet elde edilirse o kadar hızlı bir yükselişe şahit oluyoruz.

1. sezonun başlaması için 0.sezon sona erdirildi ve birkaç gün sonra oyunculara ödülleri gönderildi. Sezon 1 için kısmi bir derece sıfırlama getirildi ve dereceli mod birkaç saatliğine devre dışı bırakıldı. Tüm bu hazırlıkların ardından sezon 1 başladı. Bu yazımızda birçok oyuncu tarafından merak edilen Wild Rift sezon ne zaman bitiyor sorusunu cevaplandıracağız.

Wild Rift Sezon Ne Zaman Bitiyor Belli Mi?

Wild Rift 1. sezon 8 Ocak 2021 tarihinde başlatıldı. Sezonun bu tarihte başlayacağı resmi web sitesinde açıklama yapılmıştı. Ancak sitede Wild Rift sezon ne zaman bitiyor sorusuna cevap olabilecek herhangi bir açıklama bulunmuyor. Sezonun ne kadar süreceği de net olarak belli olmadığından sezonun bitişine dair verilen tüm tarihler tahmine dayalıdır.

Wild Rift’e yakın çevrelerden edinilen bilgilere göre sezon şubat sonlarında bitecek. Bazı kaynaklar ise sezonun mart ayının ortalarına kadar uzayabileceğini ifade ediyor. Ancak sezon 1’in mart ayına girmeden bitmesi çok daha olasıdır. Konu ile ilgili herhangi bir gelişme olduğundan yazımızı sizler için güncelleyeceğiz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz